Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kedves Férfi olvasók. Melyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves Férfi olvasók. Melyek azok a külső tulajdonságok, melyek miatt elutasítotok egy nőt?

Figyelt kérdés

A kövérséget most ne vegyük bele. Nyilván az igénytelenség sem jó pont. De ezen kívül mi az ami már taszító lenne?


Összejönnétek e mondjuk Mosolykával?

Vagy Libby Hufferrel? Esetleg azzal a nővel aki nem tud egyáltalán hízni?Lizzie Velásqueznek hívják,ha minden igaz.

Tudom ezek kirívó esetek,de a kövéreken kívül más csúnya nők is vannak.

Nagyjából felesleges,de szavazást is tettem hozzá, ki az akivel el tudnátok képzelni.



2023. aug. 7. 14:32
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:

"Sok férfi aki például amputált nővel van az nem azért van az adott személlyel mert annyira nagyon beleszeretett annak lelkébe hanem a fétisét éli ki abban a kapcsolatban."


Ez nagyon betegen hangzik. Mire gondolsz?

2023. aug. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
56%

#21 Ja,betegen hangzik de létezik ilyen mint ahogy sok más beteg fétis is. Vannak akik a csonkolt nőkre gerjednek szexuálisan. Volt is egy film erről.

A kérdezőt borzasztóan sajnálom egyébként,attól ahogy jellemezte magát a #18-as válaszban a szívem összeszorult. Ezért nem akartam gyereket mert nem akartam hogy valaha is így kelljen éreznie magát,hogy így tekintsen magára mert önhibáján kívül örökölt egy családon belül már többször felbukkant betegséget. Nem tudnám elviselni hogy gyűlöli magát és ennek az én felelőtlenségem az oka. A #8-as válaszomban nyersen és őszintén fogalmaztam,ha ezzel megbántottalak akkor elnézést kérek,nem akartam beléd rúgni(nem is tudhattam hogy hova fog kifutni ez a kérdés) de nem is akarok senkit hamis illúziókkal áltatni. Ha esetleg mégis léteznek csodák akkor azt kívánom hogy a te életedbe jöjjön el valamikor az enyém helyett is.

2023. aug. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 A kérdező kommentje:
Kedves 22-es. Megértem a nyers fogalmazást.Sok az elmebuggyant itt az oldalon.Hidd el én próbálok élni.Sőt élek is,de sokszor úgy értem,ebből a sötétségből nincs kiút.
2023. aug. 7. 21:11
 24/32 anonim ***** válasza:
Egyet nem értek! Miért akarnád azonosítani magad egy testileg fogyatékos emberrel? Milyen szándék visz erre a gondolatmenetre? Saját tapasztalat vagy rossz előérzet?
2023. aug. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
Az én lőcsöm 15 cm és kompatibilis párt keresek, aki képes ezt a méretet befogadni. Viccet félretéve a suszter maradjon a kaptafánál. Nem rossz indulatból. Megértem,ha többre vágy az egyik, de kiütköznek idővel az ellentétek. Ez kb 100. dugás után jön elő amikor már a szex is heti 1szeri alkalommal van. Ráuntok a másikra.
2023. aug. 8. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
Ezzel mit akartál mondani, kedves 25-ös válaszoló?
2023. aug. 8. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
Akinek valamilyen fogyatekossaga van az probalkozzon szintugy olyannal. Nem gondolnam hogy egy egeszseges es egy fogyatekossaggal elo ember kozt hosszu tavon kapcsolat lenne. Arrol nem beszelve hogy apolgatni sincs kedvem senkit, nekem meg egy minimalis fogyatekossag sem johetne szoba. Egeszseges ember vagyok miert kellene leallnom olyannal....
2023. aug. 8. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:

húha, kemény szavak...

mondjuk nem mindenki kéri direkte hogy fogyatékos legyen

2023. aug. 8. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
Kérdező: neked mi a problémád? csak írd le, nem kell fotó
2023. aug. 10. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
Amiket fel hoztál példának egyik sem lenne gond nagyon szívesen ismerkednék de csak akkor ha komoly esélyt kapnék és hogy is mondjam nem csak megalkuvás lennék mert nem jut jobb. Én ugyan ezt várnám el és adnám meg.
2023. aug. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!