Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak! Mitől lesz számotokra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mitől lesz számotokra egy nő szexi? Külső ÉS belső tulajdonságok is érdekelnek!

Figyelt kérdés

Elsősorban a fiatalabb, 20-as 30-as korosztály érdekelne, de persze bárki konstruktív válaszának örülök.


Nyilván mindenki más, tehát érdekelnek a szubjektív vélemények, de azért gondolom vannak olyan tulajdonságok is amiket általánosságban a nagytöbbség annak tart.



2023. jan. 8. 18:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Külsőre igazából mindenkinek van olyan ami talán jobban bejön és van olyam kevésbé, de általában az összkép a fontos. Nagyon vonzóvá tud tenni egy nőt, ha intelligens és látom rajta, hogy okos és vannak szerethető tulajdonságai is. Szexivé pedig igazából ezek összessége és talán az tudja tenni, ha meg meri élni a szexualitást és a vágyait.
2023. jan. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%
A No kisugarzasa miatt, nem feltetlenu a mellbedobas miatt szexy...
2023. jan. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
51%

Szexi - összefoglalva cakkum pakkum a külső egészében, az alkata , az arca, a kisugárzása a stílusa.


De találkoztam már olyannal éppen egy strandon akinél azt mondtam volna, hogy ha leragasztom a szádat és nem szólalsz meg akkor minden okés...

2023. jan. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
36%

Legyen igényes, tiszta, tudja jól kimutatni az érzéseit.

Legyen benne női hiúság és tudjon jól főzni, ne a foodpandara vagy a woltra várjon. A főzés művészet, bánjon kifinomultan az ízekkel, hagyja a pörkölt tésztát, rántott húst a pcsaba, gondoljon újra egy kacsamájat, vagy egy libacombot.

2023. jan. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
33%

Remélem nem baj, hogy nőként válaszolok, de a barátommal többször beszéltünk már erről, így elég jó képem van arról, hogy miért tart vonzónak, szexinek. (Egyébként a legtöbb dolog kölcsönös, vagyis ami miatt ő szexinek tart engem, azok miatt én is szexinek tartom őt.

1. Van a külső vonzalom, hogy az adott nő úgy néz ki, amit az adott férfi szépnek és izgatónak tart. Mivel ez szubjektív, ezt nem is érdemes tovább taglalni.

2. Van a magabiztosság, hogy kényelmesen vagy a saját bőrödben, nem takargatod magad előtte és nem szégyenkezel. (Emellett nyilván nem probléma, ha elpirulsz vagy zavarba jössz, mert az meg cuki, aranyos. :D)

3. Van a kezdeményezés, ami szintén elég egyértelmű, ez annyi, hogy te is ugyanúgy kezdeményezed a szexet, érezteted a pároddal, hogy te is vágysz rá, hogy a szexet nem csak azért csinálod, hogy neki örömet okoz, hanem mert neked is örömteljes és élvezetes dolog. Még megemlíteném itt a nyittottságot, hogy ne félj új ötletek feldobni. Egyébként ez a szexen kívül is igaz, például ha programszervezésről van szó.

4. Van a szenvedélyesség, ez némileg köthető az előző ponthoz, ugyanis arról van szó, hogy a párkapcsolat minden pontjában (a szexet is ideértve) érzödjön, hogy téged is érdekel, hogy te is teszel bele. A párkapcsolaton kívül is vonzó tud lenni, például a párom nagyon szereti, amikor lelkesen mesélek egy hobbimról, és én is így érzek, amikor ő merül bele egy kedvenc témája elemzésébe.

Most ezek jutottak eszembe, remélem egy kicsit tudtam velük segíteni.

(A párom 28, én pedig 26 éves vagyok).

2023. jan. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
68%

Nekem belsőre: kedves , figyelmes, humoros, "bújós" érzelmes, spontán, általában vidám

Külsőre: 160cm körüli, nőiesen telt

2023. jan. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!