Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, számotokra milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, számotokra milyen arányban számítanak a nők külső és belső tulajdonságai? Melyik mennyit nyom kb a latba?

Figyelt kérdés

Most hosszútávú pár keresésére gondolok, nem olyanra ami kizárólag szexről szól. A kérdésem lényege, hogy lássam nagyjából mi alapján válogatnak férfiak. Ha van kedvetek, örülnék, ha leírnátok ti milyen “szempontokat” néztek egy randin, vagy ismerkedés közben. Milyen megjelenés a megfelelő szerintetek.

A százalékok úgy értelmezendőek hogy KÜLSŐ-BELSŐ.

Nagyon köszi!!!



2023. júl. 13. 01:21
A kérdező szavazást indított:
0-100%
30-70%
50-50%
70-30%
100-0%
18 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Nem maradt ki néhány százalék véletlenül? Pl. 60-40? Sokan tuti azt jelölték volna meg. Amúgy nem egyszerű megmondani, mert sokan úgy vannak vele, hogy beleugranak egy kapcsolatba, mert szép, dögös a csaj, aztán a későbbiekben egyre jobban kiütköznek a személyiségbeli különbségek. Vagyis, a kapcsolat későbbi fázisaiban erősebb lehet a belső tulajdonságok szerepe (magamon is tapasztaltam). Ezért nehéz ezt megmondani. El kell egymástól különíteni az ismerkedési fázist és a párkapcsolatot.
2023. júl. 13. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%
szerintem is hiányzik pár százalék 30-70et jelöltem mert nem 100 a belső de külsőre csak annyi számít hogy ne egyenesen taszítson a külseje ami meg nem 30% szerintem
2023. júl. 13. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
19%

Nehéz különválasztani a kettőt, mert a külső is rengeteget elmond a belső értékekről.

Hacsak, nem valaki önmaga személyiségét megerőszakoló külsőt erőltet magára. Ilyen is van néha. Bár észrevenni, ha megszólal az illető, de elég nagy fokú frusztráció lehet akkor a háttérben.

Nekem ami a legfontosabb, a visszafogott, szerényebb külső, jellem egy nőben.

És erre szokták mondani a vehemens tankarankák, hogy biztos uralkodni akarok rajta, meg én is gyenge jellem vagyok...

Lehet, nem tudom, nem is nagyon érdekel, viszont csak ilyen típusú nőt tudnék elfogadni, szeretni.

Bár ha meg azt nézem, pasaként milyen haverjaim vannak....szóval a kis tutyimutyi, visszahúzódó, sunyi, alamuszi emberektől a falra mászok férfiakban.

2023. júl. 13. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt nem lehet külön valasztani, mert bár szeretem a számokat de nem így működik..


Hiába lenne mondjuk egy nő akinek a belső tulajdonságaiért oda vagyok, ha nem vonzódom hozzá.. és hiába lenne egy nő akihez nagyon vonzódnék alap esetben, ha kiderülne róla pár dolog ami engem taszít vagy nekem unszimpatikus. Tehát a végletek alapból kizàrásra kerülnek..


Azt tudom mondani, hogy a belső tulajdonságok alapján meg lehet szeretni valakit és elkezdhetsz vonzódni hozzá még akkor is, ha elsőre nem figyeltél fel rá vagy azt gondoltad átlagos.. szóval mind a kettő fontos, csak talán a belső dolgok jobban meghatározták ezt.


De én például a személyiségre és arra, hogy mit tudtok kihozni egymásból és hogy alakul a kapcsolat egy teljesen külön dologként tekintek. Nem biztos, hogy egyértelmű mire gondolok, de ha egy nő például fel tud/akar izgatni az nagyobb vonzalmat tud úgymond generálni, mintha nem tenne ilyet szándékossan vagy nem tudná hogy kell.. tehát szerintem nagyon sokat számít, hogy például mennyire tudod a másik fantáziáját beindítani.

2023. júl. 13. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
51%

Hosszútávra már az rátermettség, életrevalóság a mérvadó. Tehát kissé előnytelen külsővel, viszont magabiztossággal, céltudatossággal, tenni akarással hamarabb el tudja csavarni valaki a fejem. Hiába jó kinézetű, csinos öltözködésű egy csaj, ha pl, béna a konyhában, rendetlen, semmihez nem ért.

Jómagam nem szeretem ha agyonsminkelten jelenik meg a randin. Túlöltözik. Nekem az a szimpatikus, ha a randihoz mérten hétköznapi az öltözet, minimál smink, természetesség. Nem színésznővel szeretnék ismerkedni, később akár élni, hanem egy valóságos hús-vér érzésekkel gondolatokkal, elképzelésekkel ambícióval rendelkező nővel.

2023. júl. 13. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Igen, pár százalék kimaradt a 80-20 és a 60-40 is, de azért írtam hogy kb, és alatta ki lehet fejteni. Szóval ezek csak ilyen nagyságrendi dolgok, de köszönöm annak aki kifejtette.☺️

2023. júl. 13. 07:44
 7/10 anonim ***** válasza:
10-90-et választottam volna, ha lehetett volna. Szép nő minden bokorban akad, de a normális és értelmes nő nagyon ritka, ezért utóbbi fontosabb.
2023. júl. 13. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

60-40. Nem jelöltem semmit, mert ez kimaradt.

Külső egy kicsivel jobban számít.

De csak azért, mert nem várok sokat belsőre. Nem kell, hogy ambiciózus legyen, rátermett meg hasonlók. Ezek férfias tulajdonságok.


Legyen hűséges, jó beszélgető partner, egyenes. Nem baj, ha kicsit önbizalomhiányos, csak bizonyos helyzetekben legyen határozott.

Ne legyen gusztustalanul flegma és álszent, hazug. Ha csak egy kicsit is hajlamos ilyesmire, ott nálam azonnal vége.

2023. júl. 13. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
30-70
2023. júl. 15. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nehéz %-ban kifejezni, de talán 30-70 kb.

Ne legyen túlsúlyos, ne legyen mű, arcra legyen vállalható. Ennyi.

Ha a személyisége taszít, akkor ellenszenves lesz, nem érdekel milyen szép. Ha szeretem, akkor kívánni fogom, akkor is ha kevésbé szépséges.

2023. júl. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!