Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az normális, ha nem tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, ha nem tetszik akárki? Tehát vannak bizonyos külső és belső tulajdonságok, amik vonzóak számomra, és vannak, amik kevésbé?

Figyelt kérdés
Szóval, hogy keresgélek, ismerkedek, de nem mindenki tetszik, hiába pl. kedves és jófej alapvetően egy fiú, de nem fog meg, nem tüzel fel, nem érzek vágyódást iránta. Tehát normális, ha az ember válogat, van egyfajta típusa, ízlése? Más is így van ezzel? És rám tört a kérdés, hogy velem van a baj? Lehet sosem találok magamhoz társat, mert olyan fiúk tetszenek, akikből nagyon kevés van vagy én nem tetszek nekik.

2022. dec. 27. 13:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, normális.
2022. dec. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Normális, de mindem ember más. Én például mindig az egészet nézem, ha az megfog, akkor ok. Ezért sokszor tetszettek már egymástól külsőre teljesen különböző nők is.
2022. dec. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Persze. A testi vonzalom az első egy párkapcsolat kialakításánál. Ha nem fog meg a srác külsőleg, akkor hiába is akármilyen aranyos, kedves, abból nem lesz semmi.

Egy időben én is el voltam emiatt keseredve, és próbálkoztam randizni olyan srácokkal, akiket nem találtam vonzónak, hátha később kialakul. Akármennyire is kedveltem őket emberileg, nem alakult ki, csak sértődés lett belőle. Ebből tanulva nem randiztam soha többet olyannal, akiről első ránézésre az volt a véleményem, hogy nem tudnék vele lefeküdni.

Nyilván a testi vonzalom csak az első lépés, aztán volt olyan is, hogy később kiderült mekkora egy görény, utána persze abból sem lett semmi.

2022. dec. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, ez most megnyugtató válasz! 🥺 Én is úgy gondolom, csak néha emiatt el vagyok keveredve.

Persze nálam sem úgy van, hogy csak 1 bizonyos típusú, magasságú, hajszínű, stb. fiú jön be, én is az egészet nézem, a beszélgetéssel, személyiséggel együtt.

2022. dec. 27. 13:55
 5/8 anonim ***** válasza:
Válogass nyugodtan. Ez normális.
2022. dec. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Miért tetszene mindenki ?😳ez oylan mintha azt hinnéd, bárkivel kompatibilis vagy, pedig ez egyáltalán nem így van.
2022. dec. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én még úgy is voltam, hogy pont a zsánerem volt a nő, be is jöttem neki, lehetett volna bármi köztünk, én valamiért mégis iszonyodtam tőle. Nem is lett semmi.
2022. dec. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Van egy mondás hogy a külső megfog a belső pedig megtart. Mindkettő kell egy tökéletes párkapcsolathoz.
2022. dec. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!