Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Belemennétek így ebbe ezen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belemennétek így ebbe ezen tulajdonságokkal? Ez normális?

Figyelt kérdés

28f passzív vagyok, magára igényes stb. És a planeten összeismerkedtem egy 60x éves bácsival aki egyutt lakik a kornyekemen egy gyerekkori baratjaval.

Sajnos macis testalkatomnak hála nemnagykn találok partnert, hozzájuk bármikor mehetnék De:

Kattant az öreg szerintem. Az csak egy dolog hogy aktívként szereti ha lepisilik vagy a szájába ürítenek( ilyen szóba sem jöhet) de még mellé segget nyal vmi brutális módon. Videókat szokott küldeni az aktual partneréről ahogy k.rja meg ahogy a barátja nyalatja a passzívval a s.ggét meg szopatja magát. Mennyire vallanak ezek ép elmére? Ettől függetlenül még élvezhetem velük.

Sajnos a kényszer nagy úr, sehol senki itt akinek délpesten kellene alkalmira egy macis bi pasi...


2022. jan. 20. 02:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
11%
Homoszexualitás sem normális.
2022. jan. 20. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Ok, köszönjük, szia
2022. jan. 20. 04:42
 3/16 -remete- ***** válasza:
78%
Elvileg normális. Láttam már számomra betegebbet is. Ízlés dolga. Kinek mi az izgató.
2022. jan. 20. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem alkalmira keresgélnél,akkor lenne esélyed, szerintem...

És nem ilyen lerobbant perverz tatáknál.

2022. jan. 20. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Házas, családos ember vagyok aki későn jött rá a hkmoszexuális énjére na meg dagadt is... sajnos igy necces.. magnum is... vicc mostmar hogy kik járnak oda. Eddig nem volt partnerem lementem a magnumba mindig akadt vmi... most csak 5 centis kukikás vénemberek...
2022. jan. 20. 05:06
 6/16 -remete- ***** válasza:
88%
Biszex hapsi vagyok szintén családdal, 40évesen keresgelek tartosszexhavert. A pufisággal lehet mit kezdeni. Nekem is kellett mivel nem birtam a szexet az asszonnyal le kellett fogyjak. Meg elkezdett amolyan élvezés nélküli merevedésses. "Impotenciám" is lenni. Szóval leadtam 10kg. Mar müködni is kezdtem. De azért tényleg nem árt figyelni az egészségre. A masik dolog. Tarskeresőzöm én is. Romeó és társai. Nem alkalmit keresve hátha összejön. Ne add fel.
2022. jan. 20. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Asszony háta mogott? Gratulálok hozzá
2022. jan. 20. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 -remete- ***** válasza:
100%
Háta mögött mivel nincs farka. Nyilván vigyázok a jó hírére. Biszexként nem egyszerű mivel nem tudok szerelmes lenni fiuba de szexet meg élvezem. Szóval nah.
2022. jan. 20. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
31%
2# normális lenne a homoszexualitás, főleg szájba sz@rós emberekkel? Ez nagyon beteg 🤮
2022. jan. 20. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
83%
Te kell dönts de mehetsz fizetőshöz is..
2022. jan. 20. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!