Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kedves Férfi olvasók. Melyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves Férfi olvasók. Melyek azok a külső tulajdonságok, melyek miatt elutasítotok egy nőt?

Figyelt kérdés

A kövérséget most ne vegyük bele. Nyilván az igénytelenség sem jó pont. De ezen kívül mi az ami már taszító lenne?


Összejönnétek e mondjuk Mosolykával?

Vagy Libby Hufferrel? Esetleg azzal a nővel aki nem tud egyáltalán hízni?Lizzie Velásqueznek hívják,ha minden igaz.

Tudom ezek kirívó esetek,de a kövéreken kívül más csúnya nők is vannak.

Nagyjából felesleges,de szavazást is tettem hozzá, ki az akivel el tudnátok képzelni.



2023. aug. 7. 14:32
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:

Külsőre mindegyik elhasal, talán Mosolyka annyira nem.

Bele kell törődni, hogy akit nem a személyed érdekel, az a padlóra ejt.

2023. aug. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
53%
őszintén szólván azt sem tudom kik ezek :)
2023. aug. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:

Miért foglalkoztatnak ennyire ezek a kérdések?

Nem tartod egy kicsit betegesnek?

2023. aug. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:

"És ha térd felett, combközépnél amputálnák, akkor már nem jöhetne szóba?"


Van egy életmódom. Vannak benne fontos dolgok. Szeretek túrázni, szeretek aktívan pihenni, szeretek sportolni.


Akit említettem ő mindebben társam lehetne, mert ugyanolyan, -az én szemszögemből- teljes életet él, mint én.


És igen, azt gondolom, hogy egy térd felett amputált lábbal már nem tudna társam lenni ezekben a programokban.


Amúgy nem csak egészségügyi okokból zárnék ki valakit, aki ebben nem vesz részt. Teljesen egészséges emberek között is van, aki nem szeret túrázni, nem sportol, nem akar várost nézni, vagy egyéb aktív kikapcsolódást csinálni.


Nincs velük semmi gondom, de nem egymást keressük.

2023. aug. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
Protézissel még jócskán mozoghat, mondjuk olyan mint az eredeti lába sose lesz!
2023. aug. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 A kérdező kommentje:
Csak érdekelt,nekem mennyi esélyem van. Eddig is tudtam,hogy nulla. Korrekt vagy sem,mivel én is az egyik betegségben szenvedek,engedtessék már meg magamnak ennyi.Az élet szar.Igen lehet boldognak lenni persze,de az ember társas lény.Nyilván emiatt nem kötöm fel magam,de akkor is
2023. aug. 7. 18:53
 17/32 anonim ***** válasza:
Beteg vagy, vagy csúnya, mert nem mindegy!
2023. aug. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 A kérdező kommentje:
A betegség miatt okádék
2023. aug. 7. 19:14
 19/32 anonim ***** válasza:
Igazad van,az ember társas lény. A feltétel nélküli szeretetet és elfogadást megkapod akkor ha befogadsz egy macskát vagy magad mellé veszel egy kutyust. Végtelen mennyiségű szeretet van az állatokban,csak arra várnak hogy valaki elfogadja ezt tőlük. Az embereket meg az érdek irányítja,nagyon kevés az őszinte kapcsolat. Sok férfi aki például amputált nővel van az nem azért van az adott személlyel mert annyira nagyon beleszeretett annak lelkébe hanem a fétisét éli ki abban a kapcsolatban. Igen,az élet szar,legalábbis sokaknak nem a napfényes oldal jut. Talán majd a következő felvonás jobb lesz.
2023. aug. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
Milyen betegséged van azt szabad tudni?
2023. aug. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!