Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kedves Férfi olvasók. Melyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves Férfi olvasók. Melyek azok a külső tulajdonságok, melyek miatt elutasítotok egy nőt?

Figyelt kérdés

A kövérséget most ne vegyük bele. Nyilván az igénytelenség sem jó pont. De ezen kívül mi az ami már taszító lenne?


Összejönnétek e mondjuk Mosolykával?

Vagy Libby Hufferrel? Esetleg azzal a nővel aki nem tud egyáltalán hízni?Lizzie Velásqueznek hívják,ha minden igaz.

Tudom ezek kirívó esetek,de a kövéreken kívül más csúnya nők is vannak.

Nagyjából felesleges,de szavazást is tettem hozzá, ki az akivel el tudnátok képzelni.



2023. aug. 7. 14:32
A kérdező szavazást indított:
Mosolyka
Libby
Lizzi
Sajnos egyik se,örök magány az osztályrészük
5 szavazat
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem jönnék össze.



Nyilván az egészség egy fontos szempont a párválasztásban.


A testi fogyatékosságok közül például a hallással kapcsolatos dolgok nem zavarnának, van egy ismerősöm, akinek térd alatt hiányzik a lába, de teljes életet tud élni, sportol, utazik, túrázik, ezzel is meg tudnék barátkozni.


De az olyan szintű fogyatékosság, mint Mosolyka, vagy az annyira eltorzult test/arc, mint a másik kettő nekem már sok lenne



ps: nyilván más, ha az ember kedvese menet közben betegszik meg, de kapcsolatot nem kezdenék velük.

2023. aug. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
87%

jah! és most persze mindenki 0%-ra fogja értékelni a hozzászólásom, mert ugye attól jó ember valaki, ha közli, hogy neki csak a belső számít, egyikkel sem lenne baja, ha kedves, jó fej.


Aztán miután megveregette a saját vállát, hogy ő milyen jó ember, hogy felülemelkedik a testi problémákon visszamegy az átlag feletti párjához, mert neki mégiscsak az jött be

2023. aug. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:

Amúgy miért lenne örök magány a részük?



Én átlag ember vagyok, nem túl szép, nem túl ronda. Hasonló átlag emberekkel randiztam világ életemben.


Nekik pedig nyivlán olyan társuk lesz, aki hasonló gondokkal küzd az életben. Ettől nem kell magányosnak lenni, találhat olyan társat, aki hasonló, mint ők, csak férfiben

2023. aug. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%
Szélsőségesebb példát nem tudtál volna mutatni?
2023. aug. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
Bocs, hogy ideírom, de a kövér nők sosem voltak az eseteim, esetleg akin még van némi fogni való. A csontkollekciók sem.
2023. aug. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
100%
Csak szólok, hogy Mosolyka évek óta férjnél van, méghozzá jó pasi a férje, szóval nem magányos :D
2023. aug. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
0%

"akinek térd alatt hiányzik a lába"


És ha térd felett, combközépnél amputálnák, akkor már nem jöhetne szóba?

2023. aug. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
94%
Rohadtul nem korrekt hogy beteg embereket hoztál fel példának. A beteg egyedek a természetben evolúciós zsákutcák,nem várhatod el a férfiaktól hogy beteg nőkre gerjedjenek,hogy tőlük akarjanak gyereket. A szépség az elég tág fogalom,lehet egy 50 és egy 100 kilós nő is szép szerintem de a betegség az mindig taszító. Nagyon szomorú sorsok ezek de a férfiaknál is vannak ilyenek és velük se törődik senki. Nekem is van egy velem született betegségem ami miatt nem akarok gyereket sem mert így felelőtlenség lenne. Kapcsolatot sem keresek,ezt a részét az életnek én elengedtem. Vannak más dolgok amikben örömömet lelem,teljesen okés ez így. Mindenki megtalálhatja a maga helyét az életben így ezek a nők is akiket te példának hoztál csak szerintem jobban járnak ha nem a párkeresést erőltetve akarnak kiteljesedni.
2023. aug. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
Ez azért nem így működik, mert ha valakinek az a boldogságfaktor hogy pénze legyen, valakinek az hogy egészséges legyen, valakinek az hogy párja legyen, az azért egészen más. Magyarul, mindenkit más tesz boldoggá.
2023. aug. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
Ez most egy párhuzamos univerzum? Mi az, hogy Mosolyka?
2023. aug. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!