Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az mennyire ciki hogy àtlagos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mennyire ciki hogy àtlagos srácként nem volt még igazán gyönyörű barátnőm?

Figyelt kérdés
Komoly kapcsolatban még nem volt igazán gyönyörű barátnőm inkàbb ugyanúgy àtlagos.
2023. júl. 9. 19:27
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Akkor àtlagon alatti vagyok de nem gusztustalan elhizott pacalfej mint egyesek
2023. júl. 9. 21:44
 12/14 A kérdező kommentje:
Àtlagon aluli*
2023. júl. 9. 21:45
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
#11 Tehát te azt állítod, hogy extrém ronda férfiaknak gyönyörű csaja van, ezt te tömegével látod?Én még életemben nem láttam ilyet.Olyat már láttam, hogy egy gazdag, csúnyácska(szódával elmegy) férfi vett magának szép nőt.Na de hogy a kibeb*szottul ocsmány férfiaknak gyönyörű csaja lenne?Ilyet soha.
2023. júl. 9. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Nem tömegével de azért làtni elég sok pélàdàt arra hogy jópàr kategórìvàl csúnyàbb palikkal mászkálnak. Kb mint egy Ferrari a twingóval hogy Shakirát idézzem
2023. júl. 10. 18:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!