Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van egy hölgy,egy gyönyörű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy hölgy,egy gyönyörű hölgy,csak annyi a baj hogy 18 évvel idősebb mint én ?

Figyelt kérdés
van egy hölgy,egy gyönyörű hölgy,csak annyi a baj hogy 18 évvel idősebb mint én,ő 38 én pedig 20,tudom nagyon sok a korkülönbség,beszélgetünk egy ideje de nem tudom hogy mit lépjek vagy hogy mit írjak neki mert nem merek meg mondom őszintén,meg nem is szertnék pofátlan lenni egy ennyivel idősebb nővel,ti mit gondoltok,vagy miről próbáljak vele beszélgetni,egyáltalán érdemes e rá kérdeznem hogy,találkozna e velem ?
2023. márc. 12. 22:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezz rá, max lekoptat.
2023. márc. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%
Hívd nőnek, ne hölgyezd, pls.
2023. márc. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%

HAGYD!


Ha elég érett lennél hozzá...nem, nem az életkorodra, hanem a mentális érettségedről ugatok...akkor rámennél, és nem itt kérdeznéd a fos Gyakorin BözsyMaMa78, SanyikaAmeleggyerek, meg TahóLaci1998 felhasználókat.

2023. márc. 13. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha őt nem zavarj a te korod akkor téged miért zavar az övé?

Szóval szerintem is hagyd inkább. Keresgélj a saját korosztályodban.

2023. márc. 13. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A meglévő viszonyotoktól függ minden. Ha vagytok olyan bizalmas viszonyban, hogy felvesd a témát oké. De egy ilyen fiatal férfi szerintem sem hozhat ilyen helyzetbe egy ennyivel idősebb nőt csak úgy, mindegy milyen jól néz ki a nő vagy nem látszik a valódi kora rajta. Akkor is nagyon kellemetlen szitu egy ennyivel fiatalabb férfival ez a téma. Voltam ilyen helyzetben nőként, bár ott nem tudta a srác a valódi koromat de roppant kínosnak tartottam, hogy ezt kell magyarázni hé én már ilyen rohadt öreg vagyok hozzád. Nagyon kellemetlen volt.
2023. márc. 13. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
43%
39 vagyok. Egysltalan nem neznek ennyinek. Inkabb 20 vagy 20-on evesekkel kezdek,veluk jobban megtalalom a kozos temakat: buli,csajok,pasik,divat. A korosztalyomat lepusztultnak,eletuntnak es hulyesegekrol beszelonek elem meg. N
2023. márc. 13. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kezdeményezhetsz nála, de a helyedben nem terveznék komolyat. Amikor ő 60 éves lesz, te még csak 42, ebbe belegondoltál?
2023. márc. 13. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
7. Mondjuk szerintem ez már minden korosztályra igaz, az egyező korúak kapcsolata is pont annyira nem fog élethosszig tartani, a kapcsolatok élettartama mára 5-10 év max lett minden korban. És ezek az 5-10 évükkel a tartós kapcsolatok. Akkor miért érdekelje ha most talált valakit akivel megélheti a boldogságot arra az 5-10 évre legalább.
2023. márc. 13. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!