Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van egy gyönyörű lány a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy gyönyörű lány a faluban,akit nagyon rég óta ismerek, de sosem beszéltünk, és most nagyon tetszik, ezért szeretnék beszélgetni, ismerkedni vele, de nem tudom ráírjak-e. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Túl sokszor jártam úgy hogy senki semmire nem válaszol, nem jelöl vissza, mármint ugye lányok,pedig nem az a "szia mizu" típus vagyok, és igen tudom a személyes kontakt a legjobb, de fogalmam sincs oda álljak e elé az utcán, vagy ráírjak e, mert attól tartok hogy ő sem jelez vissza, vagy elutasít. Mit gondoltok?
2023. jún. 21. 20:02
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
92%
Faluban basszus, nehogy már ne menj oda személyesen.. xd
2023. jún. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
Szemtől szemben kellene, ott van az orrod előtt.
2023. jún. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
11%
Próbálkozz csak személy. Ráfér egy jóízű nevetés. A fél falura. Felzárkózol lúzerségben a falu alkoholistája meg a botoscigány mellé.
2023. jún. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
91%
3 - Ezt miért kellett?
2023. jún. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%
Falun meglehet oldani,hogy "véletlenűl "találkozzatok
2023. jún. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
10%

3.


Mármint mit? Csak leírtam neki, hogy is is fog történni. A próbálkozását a csajszi NAGY nevetéssel tudja majd le. Másnap a falu negyede már tudja, hogy mi is történt. És a hírnevén esett csorba bizony pont a falku alkesza és a botosroma közé helyezik majd őt el.

2023. jún. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
Ejj, ejj 3-as,szinte már hianyzott volna ha nem lenne egy negatív komment, de egyébként a falu nem nevetne, mert 90%a tisztel, mert hát hogy is mondjam, vagyok aki vagyok, ja alkoholt meg sosem ittam haver, de nembaj nincs harag
2023. jún. 22. 03:10
 8/31 A kérdező kommentje:
Többieknek pedig köszönöm a normális valaszt barátaim, személyesen fogom megtenni, ahogy azt kell, igazatok van
2023. jún. 22. 03:11
 9/31 A kérdező kommentje:
De egyébként valószínűleg nem túl átláthatatóa szituáció, hangsúlyoznán, tisztázatlan az ok amiért nem jelölnek/írnak vissza, mert nem gondolom hogy a kűlsőmmel van baj, hisz nem vagyok elhizva, sem sovány az alkatom normál, a stílusom nagyon egyéni, nem ismerek jobb/nagyobb szívűbb embert jó magamnál, a tisztelet, becsület és a szeretet számomra a legfontosabb. Szóval lényeg, hogy magam sem ertem miért nem kapok semmiylen valsszt, vissza jelzést. Amióta szakítottam a párommal azota semmi.
2023. jún. 22. 03:22
 10/31 anonim ***** válasza:
75%
Ha ezt egy 15 eves gyerek irta ki, akkor oke, csak rossz helyre kerult. Ha ennel idosebb vagy, ilyen iraskeppel, akkor szerintem gyerekesnek tartanak a nok. Ez megmagyarazna a sikertelenseged is.
2023. jún. 22. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!