Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van egy gyönyörű lány a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy gyönyörű lány a faluban,akit nagyon rég óta ismerek, de sosem beszéltünk, és most nagyon tetszik, ezért szeretnék beszélgetni, ismerkedni vele, de nem tudom ráírjak-e. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Túl sokszor jártam úgy hogy senki semmire nem válaszol, nem jelöl vissza, mármint ugye lányok,pedig nem az a "szia mizu" típus vagyok, és igen tudom a személyes kontakt a legjobb, de fogalmam sincs oda álljak e elé az utcán, vagy ráírjak e, mert attól tartok hogy ő sem jelez vissza, vagy elutasít. Mit gondoltok?
2023. jún. 21. 20:02
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:
Tulajdon képpen nem lenne szükség ennyire durva, már-már sértő stílusra, enélkül is értem amit írsz, de az a helyzet hogy ezt úgy írod mintha tudnád ki vagyok és milyen. Az a helyzet hogy a felnőtté válásról tárgyalhatnánk naphosszat, de hogy csak egy valamit mondjak én 14 évesen már "neveltem" a két öcsémet teljes mértékben, és helytálltam mint "felnőtt" gyerekként. És ez csak egy a sokszázból... A lényeg az hogy ne keverj engem össze senkivel, és pláne ne sértegess mert nem is tudod kinek írsz... Nem kell ezt így csinálni... Tudom jól velem is van hiba nem kevés, hisz senki sem tökéletes, de ahogy már írtam, az hogy a mai lanyok ilyen undorító felfogással rendelkeznek manapság ez borzasztó... Szintén akinek nem inge nem veszi... Szóval annak az egyszerű kérdésnek a válaszát magyarázd el, hogy mi a f**ért az a jó ha valaki lop, csal, hazudik, fizikailag és lelkileg is bántalmazza a nőt, bunkó, és a többi és a többi... Miért nem az a jó, aki tisztelettel, becsülettel éli az életét, aki nem csal nem hazudik, aki nem nyúl alkoholhoz sem cigihez,anélkülooldja meg a gondokat, pláne nem droghoz hanem csupán megtesz mindent önzetlenül, oda figyel a másikra, sosem hazudik és őszintén szeret....mint régen... na erre lennék én kíváncsi... Nem arra hogy felnőtt vagyok e vagy sem...azt énis el tudom dönteni... Leegyszerűsítve, miért nem a valódi jó a jó, és nem pedig a rosz.. Igen szándékosan használtam eme szavakat...
2023. jún. 25. 19:20
 22/31 A kérdező kommentje:
Nem mellesleg már lényegtelen a kérdés mert már nem foglalkozok ezzel a kérdéssel... Belefáradtam a hülyeségbe... Aki akar valamit majd keres... Én nem fogom többet körbe ugrálni egyik lányt sem... Lesz**om...
2023. jún. 25. 19:24
 23/31 anonim ***** válasza:

22.


Úúúúú, a helyi menő elvonul, kiöregedett akcióhős imázzsal. Lehet irigykedni!

2023. jún. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:

Hát, lépj oda hozzá, és mondd el neki, hogy gyönyörűnek látod és add át a csokor virágot, amit vettél neki. Mutatkozz be, és mondj magadról pár mondatot, itt élsz, ezt tanulod/dolgozod, kérdezd meg, ő mivel tölti a drága idejét, amikor nem veled cseveg, és említsd meg a közös ismerőseiteket, meg kérdezd meg, hogy hétvégén délután meghívhatnád-e egy fagyira? Élőben azért jó, mert látod a reakcióit, nem csak azt, amit ír. A hangsúlyok, mimika, testbeszéd nagyon fontos. Nekünk férfiaknak képesnek kell lennünk közeledni. Én mindig frászba voltam, de amikor mégis megtettem, nem is volt olyan iszonyúan ciki, mint ahogy fantáziáltam róla. Szóval hajrá.

50f

jún. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:
24-es köszönöm válaszod,nagyon sokat mondtál ezzel, és ez nagyszerű ötlet, köszönöm hogy ezt leírtad és megtiszteltél. De sajnos azt kell mondanom,hogy sajnos ez már nem működik,ez évekkel vagy év tizedekkel ezelőtt tökéletes taktika volt,de mára már sajnos ez nem működik. Röviden tömören mondom:van pénzed és márkás (BMW,Audi, Mercedes) autód akkor észre vesznek és van párod,ha érzelmek nélkül is de van,ha nincs sok pénzed és ilyen autód akkor lehetsz bármilyen jó szívű és kedves,nem vesznek észre. Ez a szomorú tapasztalat,de persze tisztelet itt is jár a kivételeknek mert biztos vannak. Innen is puszi az ez alól kivétel lányoknak. Megtisztelő hogy leírtad és köszönöm, sok jó szerencsét és jót kívánok neked.
júl. 13. 21:07
 26/31 anonim ***** válasza:

25. amit írsz az talán mégsem teljesen általánosan igaz. Nekem pl. egy szép feleségem van, de egész fiatal korában azt hitte csúnya, mert nem mentek oda hozzá a fiúk. Tehát meg kell próbálni. Ha meg olyan anyagias, akkor kiderül, és mész tovább. Elmegy az élet különben. Én nagyon sokáig voltam egyedül (24 éves koromig), máig siratom az elvesztegetett fiatalságomat.


Nekem is volt, hogy olyan lányhoz mentem oda, akit nem érdekeltem. Gyönyörű volt, megpróbáltam nem jött össze. Pár hónapig szomorkodtam, aztán beletörődtem. De így legalább mondhatom, hogy kicsit legalább próbálkoztam. Lehet, hogy teljesen esélytelen volt, lehet, hogy ha ügyesebb/kitartóbb vagyok, akkor összejön. Ez egy nagy bizonytalanság az életben, amit meg kell tanulni elviselni.

Ami fontos: Ha ezek a szorongásaid teljesen lebénítanak, képtelenné tesznek a közeledésre, akkor lehet, hogy volt valami traumád, ami miatt ez kialakult benned. Nálam ez volt. Holott azt hittem, csak simán gyáva vagyok, de nem, ennek oka, családi előzménye volt, kellett volna terápia már fiatal koromtól. De csak később jutottam el...

#24 voltam.

júl. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:
Igen éppen ezért tisztelgek a kivételek közt mert vannak, és biztos vagyok benne hogy igazán szerencsés a párod. Tulajdonképpen én magam is rettenetes múltal rendelkezem,volt trauma nem is kevés, szülők által,de ez hosszú lenne. Beszéltem is pchiológussal egy évig a közel múltban. És jelen pillanatban abban az állapotban vagyok,hogy megvan a kellő önkritikám,nincs bajom magammal és a kinezettemmel. Mondhatni elégedett vagyok, és ennek fényében nyilván nem is vagyok félős bátran megyek oda bárkihez , viszont mivel énis elcsesztem rengeteg évet a fiatal koromban,soha sehova nem jártam mai napig nem voltam bulikban sem sehol nagyon, már későnek érzem elkezdeni, és mivel nem iszok alkoholt és nem dohányzok,így ezek is gátolnak abban hogy elkezdjék járni akárhova. és igen tisztában vagyok azzal hogy nemfog bekopogni senki,de azzal is hogy mennyire félrecsúszott ez az egész világ e téren és mennyire nehéz ismerkedni. De most nemrég elhatároztam hogy mégis megpróbállm ezt az "eljárást" szórakozást,bulizást hátha még kihozhatok valamit az életemből kapcsolat szempontból. És te pedig ebben nagy motíváciot is adtál és még nagyobb lendülettel fogok belevágni. És én most vagyok 24. Köszönöm neked ezt a segítséget.
júl. 16. 09:30
 28/31 anonim ***** válasza:

Örülök, hogy eljutottál terápiára, valszeg ez sokat segített.

De talán kicsit túlbonyolítod, ez is lehet egy tévút! :-)

Én már nem tudom hanyadik terápiába járok... sok pokol volt, felnőtt fejjel is. Nem mindent old meg, ha az embernek lesz párja... ott is bezavarnak a traumák. Jelenleg is 50 éves fejjel is járok dokihoz.

Drukkolok neked! Ne kombinálj ennyit. Engedd el, hogy előre ki tudsz mindent számítani, inkább úgy állj hozzá, hogy "megpróbálom, belevágok, meglátjuk mi lesz, rá bízom magam az élet bizonytalanságára. :-) S figyelj sokat kifelé, ne magadon agyalj, nézd, hogy kint mi történik: többi ember, természet, stb.

Hajrá!

júl. 16. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:
Igen igazad van,ezt már sokszor tanácsolták,hogy ne agyaljunk túl ne kombináljak túl mindent.ebbem fejlődtem is, és még fogok is. Egy a lényeg úgy gondolom, mégpedig hogy lazán,nyugodtan éljek. És hogy ehhez társul hozzám valaki vagy sem,lesz párom vagy sem ez teljesen lényegtelen. Magammal kell jóban lennem.
júl. 16. 20:03
 30/31 anonim ***** válasza:
Megszólítottad már azt a szép lányt, aki tetszik neked?
aug. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!