Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van egy gyönyörű lány a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy gyönyörű lány a faluban,akit nagyon rég óta ismerek, de sosem beszéltünk, és most nagyon tetszik, ezért szeretnék beszélgetni, ismerkedni vele, de nem tudom ráírjak-e. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Túl sokszor jártam úgy hogy senki semmire nem válaszol, nem jelöl vissza, mármint ugye lányok,pedig nem az a "szia mizu" típus vagyok, és igen tudom a személyes kontakt a legjobb, de fogalmam sincs oda álljak e elé az utcán, vagy ráírjak e, mert attól tartok hogy ő sem jelez vissza, vagy elutasít. Mit gondoltok?
2023. jún. 21. 20:02
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
Érdekes egy falu lehet ez.
2023. jún. 22. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
9es!!! Jó fiúnak ìrod magad....lehet az a gond a nők nagy része szereti ha egy pasi kicsit rossz,( és érte javúl meg)
2023. jún. 22. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
23%

12.


No, meg járni a beszélőre a megadott időpontokban, annak is megvan a maga romantikája.

2023. jún. 22. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:
Hogy válaszoljak a kérdésekre, én 23 vagyok nem 15 pajti, és egyébként igen itt az egyetlen probléma a jó szívem nem más, túlságosan "jó" vagyok.. Ezzel nem lehet mit tenni... Tisztelet és köszöndt a segítőkész, pozitív válaszolóknak, akik meg negatívan válaszolóknak pedig csk efy jó tanács: jó szívvel élj és ne roszal barátom, persze ne is túl jóval mint én...
2023. jún. 22. 14:37
 15/31 A kérdező kommentje:
Ja és bocsánat a helyesírási hibákért, vezetés közben írtam 1 kézzel
2023. jún. 22. 14:38
 16/31 anonim ***** válasza:

"egyetlen probléma a jó szívem nem más, túlságosan "jó" vagyok."


https://www.youtube.com/watch?v=yjU4nn1fN_8&t=16s

2023. jún. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
Mégis van benned némi komiszsàg vezetés közben ìrsz....
2023. jún. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
Olyan, hogy tul jo valaki, az nem letezik. Olyan, hogy gyerekes valaki, abbol meg rengeteg van. Na ok pattannak le a csajokrol. De nem azert, mert tul jok. Mar maga a kifejezes, ahogy hivatkozol magadra arra utal, hogy nem alakult ki a differencialt gondolkozasod. Nem az a jo ember, aki mindenben a szepet latja, hanem az, aki a valosagot latja es kepes alkalmazkodni hozza, hogy kesobb jobb iranyba valtoztassa. Te egy tundermesebol szabadultal ki, es pislogsz, hogy wtf van a nokkel. Nem bennuk van a hiba.
2023. jún. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:
18-as,válaszod meglehetősen kivételes, tömör és ugyanakkor több szempontból is sokat mondó, és persze köszönöm. Nos lehet hogy igazad van, de lehet hogy nem. Nos lehet hogy inkább velem van a baj, sőt... De szerintem azt sem lehet normálisnak nevezni, hogy a mai lányok nem értékelik a valódi szeretetet, nem érdekli őket olyan ember akiben vannak valódi érzelmek, tisztelet és becsület. Egyenesen "megijednek", és hátrálnak ha valaki őszinte, odaadó, és mindent megtesz. És az hogy az a jó aki drogozik, iszik, alkohlizál, undorító ocsmány élet módot folytat, na az pláne nem normális szerintem. Sajnos ma már ilyen ember vonza a lányok javát... Faluhelyen ezt úgy szoktuk mondani röviden, hogy a jó nem kell de a rosz két kézzel. Persze tisztelet a kivételnek, akinek nem inge nem veszi magára. Itt az jelent inkább gondot szerintem, hogy a lányok ma már nem tudják kezelni az ekkora mértékű odafigyelést, törődést, amit én nyújtani tudok. Sajnos rosz korba születtem úgyérzem...
2023. jún. 24. 16:42
 20/31 anonim ***** válasza:
Persze, hogy igazam van, de nem azert, mert olyan orakulum lennek, hanem azert, mert folyamatosan alatamasztod a kmentjeiddel, amit irtam. Amikor differencialt gondolkodasrol irtam, az pont arra vonatkozott, hogy egy felnott ember kepes felfogni, hogy nem ket szinbol all a vilag. Azt is, hogy nem egyetlen tenyzon mulik a parkereses. Az, hogy te es a hasonszoru tarsaid jofiukra es rosszfiukra (hosszu sz) osztod a ferfi tarsadalmat, pont azt mutatja, hogy keptelen vagy felfogni ennel bonyolultabb magyarazatot. Nem alakult ki. A mesekben van az, hogy a kiralyfi szep, okos, eros, es barmilyen szornyet legyoz. Tehat csak pozitiv tulajdonsagai vannak. Mig a gonosznak csak negativak. De a mesek nem is errol szolnak, hanem a gyerekek erkolcsi tanulsagokra nevelese a celja. A jo/rossz felosztas egy leegyszerusites, hogy ne kelljen foglalkozni bonyolult jellem es viszonyrendszerrel, cserebe egyertelmu a hos es erkolcsi gyoztes kozotti kapcsolat. De ez gyerekmese, a vilag nem ilyen. Ezert kene eszrevenned, hogy hol is elsz, reflektalnod onmagadra es a vilagra. Az enkozpontusag helyett kulso szemmel vizsgalni a dolgokat. Az erzelmekhez pedig racionalitas helyett empatiaval viszonyulni. Sajnos rossz nevelest kaptal, leginkabb semmilyet. Ne csinalj bajt es kussolj, errol szolt a gyerekkorod. Ettol lette jofiu. De sose lettel felnott ferfi. Egy felnott ferfi nem olyan, mint te. A csajok pedig nem gyereket keresnek maguk melle. Kimaradt a teljes kamaszkorod es az erzelmi fejlodesed. Csak annyit latsz, hogy mindenki mas, mint te. Persze, hiszen ok felnottek, te meg meg mindig a gyermekkorod koreit futod. Ebbol kitorni nem fogsz egyedul, vagy csak nagyon sokara. Keress szakembert.
2023. jún. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!