Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

33 éves pocakos incelnek lehet 20 éves gyönyörű barátnője ?

Figyelt kérdés
Az utcán láttam már ilyen párokat.
2023. máj. 10. 10:57
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
82%
Ajánlom a tudatos álmodás technikáját elsajátítani.
2023. máj. 10. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
88%
Incel barátnővel? Paradox.
2023. máj. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
86%

Nem,, utcán ilyet nem láthattál. Hiszen akkor az nem incel volt.

Hogy pocakos férfinek van jó nője? Ja, persze, az simán működik, hisz sokaknak nem a külső az elsődleges szempont.

De az a nag yhelyzet, hogy az incelek többsége felszínes, csak a külső alapján ítélik meg az embert, miközbne ők maguk mind külső, mind belső szempontjából eléggé rottyon állnak, aminek fő oka az igénytelenség, nemtörődömség.


Szóval így ez nem fog menni.

Ha már nem tartaná magát incelnek, akkor már lehetséges lenne, de így esélytelen.

2023. máj. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Nem tartom magam incelnek. De 7 éve nem volt senkim. Ezért a gyakori szerint incel vagyok.
2023. máj. 10. 11:26
 5/22 anonim ***** válasza:
87%
Néha ritka ronda embereknek van szép párjuk, ízlések és pofonok.
2023. máj. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
48%
Nem gondolja ezt a gyakori.
2023. máj. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
72%

Nem, a GYK népe tűzzel-vassal küzd az ellen, hogy emberek incelként bélyegezzék meg saját magukat.

Kb a múlthéten volt egy srác aki azt írta, hogy ő egy lúzernek tartja saját magát stb stb.... azátn kiakadt, amikor a válaszolók azt mondták róla, hogy ő egy lúzer. Pedig... igazából ő mondta magára:D

Szóval ne mondd magadra, hogy incel vagy. Szingli vagy, igen. És ez bizony nagyon sokakkal megesik, főleg az Y-végi,és a Z generációban. A magányosodás népbetegség, társadalmi probléma, rengetegen vannak így ezzel. De ettől még nem lesz mindneki incel.

2023. máj. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha máson nem fogadod el, amit magadon, akkor ő miért fogadjon el?
2023. máj. 10. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
41%

Ha ez alatt a 7 év alatt próbálkoztál, ismerkedtél, akartál szexelni, akartál kapcsolatot ÉS nem jött össze semmi, akkor incel vagy.

Ha nem akartál kapcsolatot és nem is kerestél, nem próbálkoztál senkinél, akkor nem vagy incel.

Incel csak az lehet, aki ÖNKÉNTELENÜL van cölibátusban. Aki önként, az nem incel.

Amúgy bármi lehetséges csak maximum rendkívül kicsi rá az esély. Elvileg az 5-ös lottót is megnyerheted csak az esélyed a nyerésre 1 a 43949268-hoz.

2023. máj. 10. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
45%

9, a definíciódból hiányzik az, hogy "és meg is teszel érte minden tőled telhetőt".

Itthon ülök, szexelni akarok. Nem jutottam szexhez. AKkor én most incel vagyok csak azért, mert az asszony a munkában van épp?:D Hát nem.


És persze a "minden tőle telhetőt megtesz" azt objektívan kell személni, mert ha szubjektívan nézzük, akkor simán eljuthatunk odáig, hogy "persze, én mindent megtettem! Ja, a szakadt mackónadrágot le kéne cserélni valami jobbra? Dehogy cserélem, ez a kedvenc gatyám, ez minden ami tőlem telik!"

nyilván enyhén túlozva... de sajnos nem túl enyhén..

2023. máj. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!