Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az mennyire ciki hogy àtlagos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mennyire ciki hogy àtlagos srácként nem volt még igazán gyönyörű barátnőm?

Figyelt kérdés
Komoly kapcsolatban még nem volt igazán gyönyörű barátnőm inkàbb ugyanúgy àtlagos.
2023. júl. 9. 19:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%
A gondolkodásod a ciki. Egy tinigyerek szintjén vagy.
2023. júl. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
43%
Nyugi, nem is lesz, egy idő után semmilyen sem. Ez az élet.
2023. júl. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Miért ciki a gondolkodásom? Làtom hogy nàlam sokkal ganébb kinézetű srácok gyönyörű csajokkal kézenfogva, velem meg szóba sem àlnak a jó nők csak az àtlagosak. #2 nem igaz..nagypapàmnak is lett "csaja' miután mamám meghalt
2023. júl. 9. 19:33
 4/14 anonim ***** válasza:
86%

Annyira undorító ez a fajta ember mint te is kérdező.

Miért jössz össze olyan lánnyal aki nem igazán tetszik neked ?

Az egyik legaljasabb dolog kihasználni a másikat. Ezért van tele a lakosság bánatos önbizalomhiányos emberrel mert a legtöbbjüket valaki csak használta egy ideig.

Nem érdemled meg kérdező, hogy barátnőd legyen.

2023. júl. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Szerintem meg az undorító hogy hànyadék pasiknak gyönyörű baràtnője lehetett még nekem nem adatott meg. Egy kapcsolat 2 emberen múlik és nem kényszerítettem senkit hogy engem vàlasszon,illetve valami megfogott bennük de nem a kinézetük.
2023. júl. 9. 20:03
 6/14 anonim ***** válasza:
89%
Nem érzed ugye, hogy mi a gond veled ?
2023. júl. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
#6 mesélj mi a gond velem
2023. júl. 9. 20:06
 8/14 anonim ***** válasza:
88%

A jellemed főként. Neked nem barátnő kellene hanem csak egy nagyon jó feszes test amit dughatnál.

Magasról leszarod, hogy a másik mit érezhet.

2023. júl. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
#8 Értem köszi
2023. júl. 9. 20:11
 10/14 anonim ***** válasza:
88%
Ha egy pasi magára azt.mondja, hogy átlagos, általaban átlag atti
2023. júl. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!