Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők! Nektek kizáró ok ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Nektek kizáró ok ha egy férfi muszlim?

Figyelt kérdés
26/F (muszlim)

2023. jún. 27. 12:22
1 2 3 4 5 6
 21/59 A kérdező kommentje:

#20


Ilyen párbeszédek valóban megtörténtek velem élőben. Tehát ténylegesen voltak ilyen emberek (akikkel élőben találkoztam)


Viszont kíváncsi vagyok, hogy a válaszolók közül hányan találkoztak élőben olyasmikkel, amiket leírtak (vagy egyáltalán muszlimokkal)

2023. jún. 27. 19:16
 22/59 anonim ***** válasza:
82%

Kizáró ok. Tanultam amúgy vallásantropológiát, jártunk mecsetben is sokszor, nem a muszlimokkal van a bajom. Volt is egy időben muszlim csávóm, mondjuk az kb csak szexkapcsolat volt.

De mivel én ateista vagyok, semmilyen vallásos ember nem kéne komoly kapcsolatra. Legkésőbb a gyerekvállaláskor óriási konfliktusokat okozna.

Amúgy te is ugyanúgy általánosítasz. Nem tudom milyen szellemi mélyrepüléssel sikerült beszélgetned Trianonról, de a magyarok többsége nem ilyen sötét. Ha egy ilyen ember alapján mégis azt vetted le, hogy a magyarok általánosságban nem ismerik a saját történelmüket, akkor sajnos nagyon hülye vagy. A hülye emberekre jellemző, hogy nem képesek árnyaltan gondolkodni.

2023. jún. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/59 A kérdező kommentje:

#22


Sajnos nem csak egy emberről volt szó. Rendszeres hallottam, hogy "ahhoz képest, hogy nem magyar vagy szépen megtanultál magyarul". Mintha soha nem hallottam volna arról, hogy Erdélyben, Felvidéken, Vajdaságban stb összesen hány millió magyar élne, mintha fogalmuk sem lenne arról, hogy Magyarország határain kívül is élnének magyarok. És tényleg nem csak egyetlenegy emberről beszélek (nem is kettőről, de mégcsak háromról sem...)

2023. jún. 27. 23:06
 24/59 A kérdező kommentje:

#23


*hallottak

2023. jún. 27. 23:06
 25/59 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem, miért veszed rossz néven azt, ha egy európai nő nem akar muszlim férjet. Óriási a kultúrális különbség.

Én nem csak találkoztam muszlimokkal, hanem többet is ismerek, három vegyes házasságú házaspár pedig a baráti körömhöz tartozik. Egyik már csak tartozott, mert elváltak. Mindegyiknél probléma a vallási, kultúrális különbség, különösen a gyereknevelésben. Egyik gyerek se akarja az iszlámot követni.

2023. jún. 27. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/59 anonim ***** válasza:
23%

Én is magyar vagyok de egyébként a muszlimoktól függetlenül az itteni lakosság kb semmilyen más változást nem fogad el.


Mondok neked ilyeneket, hogy melegek, márka fanboyok, önjelölt életmód tanácsadók...

Nekem még anno a fejemhez is vágta egyszer egy lány, hogy én nem élek szexuális életet.


Meg beleszóltak abba hogy én miket veszek a saját pénzemből.


Az hogy valaki muszlim szerintem magyarba az bagatell kategória.

2023. jún. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/59 A kérdező kommentje:

#25


Ezen az oldalon (amennyire én tudom) magyarok vannak. Tehát ez a kérdés nyilvánvalóan magyar nőkhöz szólt elsősorban.


Az, hogy Európa melyik országában mi van, az más kérdés. Mivel Európa nem homogén. Sosem értettem amikor szembeállítjak Európát meg az iszlámot, mintha az iszlám valamilyen kontinens lenne. Akkor mi a helyzet pl a bosnyákokkal vagy albánokkal, akik őslakos európaiak, de muszlimok?

Vagy mi a helyzet velem, aki full magyar (magyar anyanyelvű) de muszlim?

Akkor én sem vagyok európai, csak mert muszlim vagyok?

2023. jún. 28. 14:14
 28/59 anonim ***** válasza:
77%
Az európai és a muszlim alatt a kétféle kultúrát értettem. Vagy magyarázni kell, mi a különség a nyugati felfogás és az iszlám között? Ha felvetted a muszlim vallást, akkor nyilván tudod.
2023. jún. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/59 A kérdező kommentje:

#28


Számomra a világ soha nem fekete-fehér. Ennél "kicsit" árnyaltabban látom a dolgokat.


Mi az, hogy "nyugati"? Marokkó pl arabul azt jelenti "nyugati", mivel az is nyugatabbra van. Akkor Marokkó is a nyugat?

2023. jún. 28. 17:01
 30/59 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyszerűbb lenne, ha az arab világban keresnél partnert. Vagy ha nem megoldható akkor ajánlom Franciaországot. Náluk már a fél ország muszlim vallású.


És ez nem provokáció, hanem tény. A tesómmal 16-ban voltunk kint Párizsban.

Lényegében kb csak muszlimokat láttunk mindenhol.


És ennek semmi köze nincs a Kormány propagandájához.

2023. jún. 28. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!