Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Zavar ha a nő káromkodik?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavar ha a nő káromkodik? Kizáró ok nálam!

Figyelt kérdés
Sajnos hiába a diploma, nem jelent semmit. A legtöbb irodista csaj akivel randiztam kocsisként káromkodik. Vacsora közben ilyeneket mondanak, hogy “fszomgci, pcsába, fszomat” stb. Egy csinos, diplomás nőtől olyan kiábrándító ez … Hiába, nem tudok ilyenekkel tovább randizni. Tudom, hogy már kötelező ez a káromkodás, de nekem nem megy és nem viselem el a páromtól se. Legutóbbi randin egy elegáns étterembe vittem a nagyon szép, nagyon csinosan felöltözött csajt. Könyvelő egy multinál, diplomája van, 3 nyelven beszél. Majd amikor a pincér nem jött oda hozzánk már egy ideje, azt mondja, hogy “Hol van a pincér, fszomgci”. El is ment a kedvem azonnal. Csak Budapesten divat ez? Vagy én vagyok annyira maradi ezzel, hogy nem lesz párom?
2023. márc. 29. 09:35
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
91%

Néha mindenkinél szerintem becsúszik egy-két csúnya szó, vagy akármi, de egy étterembe meg ilyen helyen szerintem sem oké.

Én a kocsiba szoktam káromkodni, akkor senki sem hall 😄

2023. márc. 29. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
78%

Most elképzelem, ahogy a Kérdező éjszaka robog ki vécére, lendületből belerúg az asztal lábába a kislábujjával, majd a fájdalomtól cérnahangon felsikít:

"Hogy a cica rúgja meg!"

2023. márc. 29. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
79%
Volt olyan no, akit a randi utan kisertem haza, es ott elengedte magat. Folyamatosan olyan ordenare stilusban beszelt, hogy en tobbet nem hivtam randira. Egeszen ledobbentem. Pedig egy jol szitualt, kepzett no volt.
2023. márc. 29. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
86%

A stílus maga az ember.

Egy-egy csúnya szó beleférne, de amit a kérdező írt, az nálam is kizáró ok lenne.

2023. márc. 29. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
62%

Nekem erre nagyapám mindig azt mondta: Fiam, amelyik férfi nem káromkodik az vagy b*zi, vagy az anyjára ütött...

Néha egy nőtől is belefér, persze egy elegáns étterembe azért tényleg nem dívik ez a stílus.

Egyébként egy tanács. Hagyd az irodista csajokat, a 95%-a kőbunkó, arrogáns, lenéző hülye pitsa.

A végére pedig egy öreg professzorom szintén örökérvényű igazsága: Az egyetemen lehet diplomát szerezni, észt már kevésbé...

2023. márc. 29. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
95%

Nyilván egy feszült helyzetben, indulatba jőve káromkodik egyet az ember, legyen férfi vagy nő. Pl. ha elveszted a melód/megcsal a társad/a lábadra esik egy húszkilós cementeszsák, akkor nem azt fogod mondani, hogy "a kakas csípje meg, kérem alássan!" hanem kicsúszik egy b.ssza meg.


Viszont aki kötőszóként, minden második mondatában nyomja a b.zmeg, f.szom, ghechiii dumát, az kiábrándító.

2023. márc. 29. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
25%

Ahogyan 1x Bud Bundy mondta lényegében, ha egy kupicányi fejbe töltünk tudást-diplomát, az ki is szorít bizonyos alap dolgokat-kultúrát és íme a diplomás nő, amiről írsz kérdező:DDD


Rühellni való az ilyen nő, de a bagós, tetkós, függönykarikás is...

2023. márc. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
77%
Diplomás Férfi vagyok, van párom és van nem egy kolléganője aki diplomás, ùgy beszélni mint egy kondás. Szokott az egyik hozzánk járni és ott is káromkodik. Nem egyszer szóltam neki hogy ezt ne, nem vagyunk hozzá szokva. Minden hónapban más pasija van és elmondása alapján pont a csúnya szája miatt. Változtatni nő em tud rajta, már próbált.
2023. márc. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
45%
Férfiban is zavaró tud lenni. Amúgy megértelek, mert a káromkodás egyáltalán nem szép, nőies. Nevelés kérdése. Engem például úgy neveltek, hogy ne beszéljek csúnyán és mai napig tartom magam hozzá.
2023. márc. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
89%
Van pár diplomám, de nem zavar, mert én is geczi rondán beszélek alkalomadtán.
2023. márc. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!