Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hátrány vagy előny ha egy fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hátrány vagy előny ha egy fiú nem káromkodik egyáltalán?

Figyelt kérdés
2020. szept. 29. 20:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem bánja, hogy anyanyelvi szinten nyomom akkor úgy beszél ahogy akar
2020. szept. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
93%
Templomban előny, motoros találkozón hátrány.
2020. szept. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
19%

Én szeretem, ha egy pasi káromkodik néha, férfias.

Ugyanakkor ismerek egy srácot aki soha, de egyetlen egyszer sem káromkodott (előttem) és annyira meglepő volt, h ez még vonzóvá is tette. 😀

2020. szept. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem meg paraszt az, aki rendszeresen káromkodik, nemtől függetlenül. Alkalomadtán belefér, amikor ideges az ember, de hogy valaki szinonímaként használ egyes obszcén szót, abban semmi férias nincs számomra.
2020. szept. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
92%
Hát. Inkább ne káromkodjon, mint igen.
2020. szept. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
60%

Ha káromkodva mosogat néha, azt megértem. Vagy ha nem jó a vonal a mobilon, akkor még csapkodhat is szegény, mert az marha idegesítő ha hússzszor vissza kell kérdezni. Szidhat felőlem bárkit olyankor.

De néha nézzen rám elnézést kérő szemmel hogy hát bocs, de azér ez a hétfő már úgy szr ahogy van. És ha jó napja van ne káromkodjon.

2020. szept. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
88%

Én tényleg nagyon ritkán káromkodok, ha nagyon ideges vagyok akkor szokta elhagyni a szám a bizonyos ősi női foglalkozás. Bántja a fülem. Ha a párom vagy a pasi akivel ismerkedek gyakran káromkodna, vagy akár csak egyszerű sztorikba beleszőné hogy hát ez kva vicces volt, vagy fszt se érdekli, akkor nem nagyon tudnám elfogadni a dolgot.

Nekem nagy előny lenne ha sosem káromkodna.

2020. szept. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
91%

pont most hallottam 2 lány beszélgetését buszon ge*i, ba*d meg, f*szom stb.

Nők szájából hallani kifejezetten undorító. Persze mindenki azt csinál, amit akar. Le se tojom!

2020. szept. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
88%
Szokták mondani a csúnya beszéd nem vall erős jellemre... mindazonáltal ha pl. lábamra ejtem a kalapácsot akkor b...a meg a k...va életbe 😂
2020. szept. 29. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
12%
Előny.
2020. szept. 30. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!