Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nők! Előny vagy inkább ciki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Előny vagy inkább ciki, ha a pasi tud főzni, és ő hív meg magához vacsorára?

Figyelt kérdés

De mellette edz is, ezért lazacot készít és grammra kiméri magának (és neked is) az ételt. Megkérdi a tömeged és kiszámolja a testzsír százalékod, meg hogy mit ettél ma eddig. Furcsán néznétek rá, vagy örülnétek, hogy ilyen drága étellel lep meg és figyel az egészségetekre?

Még egy kérdés: Ilyenkor úgy készültök, hogy tudjátok, hogy a vacsora után kupakolás is lesz? (szóval szőrtelenítés, tiszta bugyi meg ilyenek)



2020. júl. 25. 20:47
 1/10 Fruzs33 ***** válasza:
94%

Ez az én verzióm,de mindenki másképp áll hozzá.

Én valahol örülnék az odafigyelésnek.Viszont valahol mégse jó,mert hogyha már egyszer élünk,és keményen melózok,vagyis ledolgozom mozgással az étkezésem,hadd egyek már annyit,amennyit szeretnék...amúgyis sokszor eszek keveset,meg egy nagyobb adagnak a felét szoktam egyszerre...szóval inkább zavarna,ha megmondja mennyit egyek.

2020. júl. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Addig OK, hogy főz nekem, és grammra kiméri magának.

De nekem ne akarja megmondani, hogy mit egyek, milyen diétát csináljak, ez nekem nagyon nem jön be.

2020. júl. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Te az a kérdező vagy akinek megette a volt barátnője a lazacát?
2020. júl. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
75%
A lazac mióta drága kaja? Annak örülnék, ha kiderülne, hogy tud főzni, de a többi taszít. És nem,, nem lesz kupakolás.
2020. júl. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Előny,a főzés férfi munka,de ha elkezdene méricskélni biztos pofánvágnám.
2020. júl. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Hány lazacos kérdést írsz még ki? :D
2020. júl. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Előny, ha tud főzni, de nekem lazacot ne csináljon, mert növényi étrenden vagyok 🤷‍♀️


És nem, nem esik le attól a bugyim, hogy tud főzni, szóval nem kupakolunk.

2020. júl. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
86%

Kedves lazacos őrült!

A te esetedben soha nem lesz se előny, se hátrány, hogy tudsz, vagy nem tudsz főzni, mert neked továbbra se lesz barátnőd soha az életben. Álmodozz csak tovább a nemlétező nőidről,meg a lazacaidról, csak kérlek, ne itt!Baromi unalmas.

2020. júl. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nos, nagykn örülnék, de a lazac számomra nem kaja. Szóval, meghivnam hozzám kajálni, egy kis tárkonyos csirkepörkölt nokedlival, hozzá félédes vörösbor, rumos tortaszelet. 😅🙂 Ezután, ha még él, akár kupakolhatunk is. (Gyűjtöm a műanyag kupakokat, csak még nem számoltam meg, ill. nem raktam neylon zacskóba 😁.)
2020. júl. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
A kutyusomat vihetem?
2020. júl. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!