Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért hívott el randizni, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hívott el randizni, ha utána meg lemondja?

Figyelt kérdés

Úgy, hogy az elmúlt pár napban nem is beszélgettünk. Megbeszéltük a randit konkrét hellyel, látszólag nagyon lelkes volt, de azóta nem írt egy sort sem. Vagyis most annyit, hogy az időpont mégsem lesz jó. Tinder

Az ilyen minek hív el egyáltalán???



2020. júl. 16. 08:42
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
95%

Nem tudom mi van a mai srácokkal, én szinte minden randin elmegyek a lányért, hazaviszem őt, kitalálom hogy hova menjünk és előre lefoglalom a helyet/jegyeket.


Néha kezdem elhinni, hogy a nőknek se könnyű a társkeresés, még ha 100 levelet kapnak is.

2020. júl. 16. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
93%

#1 végre van, aki kezd rájönni. Bár azt lehet, hogy nem mutatnám meg az elején az illetőnek, hogy hol lakom.


Lehet, hogy tényleg dolga akadt.

Vagy valami történt.

Jött más a képbe.

De egyébként még jo, hogy lemondta és nem csak úgy eltűnt.

2020. júl. 16. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Jah, most azzal nyugtatott meg, hogy neki is ezer randit mondtak le már és tovább kell lépni. Mi a fenéért kell szórakozni? Az az érv, h mások is ezt csinálják?
2020. júl. 16. 09:03
 4/27 anonim ***** válasza:
92%

Oh, hogy még nem is akar más időpontot?

Tehát, akkor the End.

Örülj neki, nem akkor lép le, amikor már többet érzel.

Csak nézd a dolgok jó oldalát még ha nehéz is. És ignoráld a pasit.

2020. júl. 16. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
90%
2# Természetesen először csak egy közeli buszmegállóig vagy a vonathoz viszem hogy ne legyen félreértés. Sőt a saját telefonszámomat is megadom randi előtt, hogy ha valami baj lenne akkor meglegyen neki. (Vagy ha távolról meg akar csörgetni hogy nen vagyok-e quasimodo) :D
2020. júl. 16. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Figyeljetek, én úgy vagyok vele, ha valaki tényleg érdekel, nem jöhet más a képbe, mert egyszerűen a többi nem fog már érdekelni, rám írhat brad pitt is. Azért azzal a személlyel beszélgetek, mert ő tetszett meg. Szebbet mindig lehet találni. Jobbat már nem biztos. Ha valaki mindig ezt helyezi előtérbe, hogy szebb és szebb legyen, sosem lesz senkije... Mondom ezt úgy, hogy én sem vagyok egy csúnya csaj.Csak én természetes vagyok és nem ri.banckodom.De valamiért a férfiak mindig a krvakat vagy feltűnő, kikent-kifent csajokat részesítik előnyben. És ebből már picit elegem van.
2020. júl. 16. 09:14
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Én is volt, hogy lemondtam randit, röviden megírtam, hogy mi jött közbe, de a következő mondatban azonnal írtam egy másik időpontot, hogy az neki megfelel-e.
2020. júl. 16. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Megírta mi jött közbe, de új időpontot nem ajánlott. Sztm az ilyen emberek ejtenek mások érzéseire
2020. júl. 16. 09:55
 9/27 anonim ***** válasza:
81%
Ezeket a netes bizbaz tinder társkeresőket meg hasonlókat minek veszitek ennyire hótt komolyan? Én úgy vagyok vele, hogy amíg nincs személyes találkozás (lényegében nem is ismer), addig semmi kötelezettségem nincs a másik felé, sem elszámolnivalóm. Persze parasztság indok nélkül lemondani valamit, de nem kell ennyire "beleélned" magad ezekbe.
2020. júl. 16. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
Milyen indokkal mondta le? Szerintem írj neki egy időpontot, hogy ahhoz mit szólna, látni fogod a reakciójából, hogy akar-e találkozni valójában.
2020. júl. 16. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!