Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért hívott el randizni, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hívott el randizni, ha utána meg lemondja?

Figyelt kérdés

Úgy, hogy az elmúlt pár napban nem is beszélgettünk. Megbeszéltük a randit konkrét hellyel, látszólag nagyon lelkes volt, de azóta nem írt egy sort sem. Vagyis most annyit, hogy az időpont mégsem lesz jó. Tinder

Az ilyen minek hív el egyáltalán???



2020. júl. 16. 08:42
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
86%

"De valamiért a férfiak mindig a krvakat vagy feltűnő, kikent-kifent csajokat részesítik előnyben"


Te is ezeknek a férfi megfelelőjét részesíted előnyben, ez a srác is ilyen lehetett és ez azzal jár hogy több vas van a tűzben. Take it or leave it

2020. júl. 16. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
9. Ebben igazad is lenne, ha nem rabolta volna az időm napokig illetve ha nem hitette volna el, hogy mennyire érdeklem. Nem értem, mi értelme van ezeknek.
2020. júl. 16. 10:23
 13/27 A kérdező kommentje:
Nem, ez egy tök átlagos pasi, semmi extra. És tök normális volt velem, csak aztán történt valami. Azt nem tudom mi
2020. júl. 16. 10:24
 14/27 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező. Sokaknak ez csak időkitöltés. Nem rabolta az idődet, hiszen gondolom az irkálás közben Te is jól szórakoztál. Olyan ez, mint a chat, beszélgettek. Naív az az ember, aki azt hiszi, hogy amíg nincs találkozás, csakis egy emberrel irkál az ember az ilyen oldalakon.
2020. júl. 16. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
14. Jó, én pl csak vele beszéltem. De akkor nem kell elhitetni, hogy minden ok és randira sem kellett volna elhívnia.
2020. júl. 16. 10:32
 16/27 anonim ***** válasza:
100%

15# Nekem is volt olyan hogy a lány elhívott randira (!), majd közölte velem, hogy útközben talált mást és csak vele szeretne foglalkozni. Van ilyen, tovább kell lépni.


Aztán találtam olyan lányt, akivel csak egymással foglalkoztunk, azóta ő már a párom.🙂

2020. júl. 16. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
Akkor nem lenne már fenn Tinderen, de fent van. Barátnőm mutatta, hogy tegnap húzta pont balra a profilját 😁😂
2020. júl. 16. 10:53
 18/27 anonim ***** válasza:
Még szerintem annyira nem is volt bunkó. Sokan megbeszélnek randit, és szó nélkül el sem mennek, eltűnnek örökre. Ő legalább szólt, hogy nem jó.
2020. júl. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Mondom, hogy túlságosan beleélitek magatokat! Már a barátnő is tudott róla, és még nem is találkoztatok. Gondolom beállítottad, hogy ő az új szerelmed. Nagy hiba.
2020. júl. 16. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
Nem, de én nem szeretem, ha hülyítenek. Ez meg az sztm. Na pont egy perccel ezelőtt írta, hogy Ő lazát keres inkább. Én meg nem és nem akar bolondítani. Ám ez kbszott érdekes, mert kívan írva a lapomra, hogy csak komoly szándékú férfi érdekel.... 🙄
2020. júl. 16. 11:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!