Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A szép nő átlagos pasi felállá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szép nő átlagos pasi felállás természetellenes?

Figyelt kérdés

Miért tűnik úgy, hogy másokat nagyon zavar ha ilyet látnak és igyekeznek elrontani az egészet, összeugrasztani a párt?


Nekem is volt egy ilyen barátnőm és a barátnői nagyon igyekeztek “segíteni” neki felébredni, hogy jobbat érdemel. Érdekes nekem sosem fordult meg ilyesmi a fejemben, hogy az természetellenes lenne, és mindig úgy voltam vele, hogy azért vagyunk együtt mert szeretjük egymást és a szex is jó volt.


De ez valóban természetellenes volt vagy csupán az emberi gonoszságnak köszönhető, hogy összeugrasztottal minket?


2020. júl. 15. 11:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Két értelmes embert nem lehet összeugrasztani akaratuk ellenére.

Ahhoz valami komoly hiányosság kell. Ha nekem valaki belebeszél a kapcsolatomba, leállítom. Mert felnőtt vagyok. Ott más volt a gond, nem az, hogy te szerinted átlagos vagy.

2020. júl. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

1


Akkor mi volt a gond? Nagyon sokáig nagyon erős kötődés volt, amíg színre nem léptek a barátnők. Ezt mivel magyarázod?


Egyébként a kérdésem az volt, hogy ez mennyire természetellenes? Illetve az emberek ezt mennyire nézik jó szemmel.


Látom megpróbálod ránk hárítani a felelősséget. Igen sajnos nem voltunk biorobotok akik teljesen figyelmen kívül képesek hagyni a környezetüket. Vagyis ez esetben ő nem volt biorobot. De nem őt hibáztatom, mert elég érzékeny és gyengécske kis személyiség, de hatalmas szívvel. Pont ezért szerettem. De a barátnők pont ezt használták ki.

2020. júl. 15. 12:09
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor ne hibáztasd. Akkor legyen az ok az, hogy mások szerint kevés voltál és ez természetellenes, és nem az, hogy ő képtelen meghúzni a magánélete határait és megvédeni a párkapcsolatát a "barátoktól". Még kell pár év, mire értelmesen rá tudsz erre nézni kívülről.
2020. júl. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
52%

Nekem egy kevésbé vonzó férfi tetszik, állítása szerint ő ronda, az én szememben viszont szép.

Engem nem érdekelne mások véleménye.

2020. júl. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Én ismerek ilyet de ott pont az ugyanabban a közegben lévő többnyire közös barátok barátnők menedzselték a srácot. Szóval a haverokat kell előbb lenyűgözni. A sráccal pl egy buszmegállóban szóba se állt volna a csaj, nála emberibb vonásokkal rendelkezőket is elhajtott. Plusz az egyéb szempontok alapján (karrier, pénz) is kisebb durranás a srác a csajnál. TanulD meg! Nézhetsz az ki jobban mint én, ha engem ajnároznak a barinők a csaj előtt akkor velem megy el (kivéve persze a full szélsőséget mint a modell pasi/ torzszülőtt pasi vetélkedést)
2020. júl. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
De amúgy a részletek érdekelnének. hogy szakított. “Hát a haverok szerint nem vagy elég jó hozzám oszt pá”? Vagy csak hirtelen nem volt már annyira elnéző mint megszoktad?
2020. júl. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!