Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Zavar ha a nő káromkodik?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavar ha a nő káromkodik? Kizáró ok nálam!

Figyelt kérdés
Sajnos hiába a diploma, nem jelent semmit. A legtöbb irodista csaj akivel randiztam kocsisként káromkodik. Vacsora közben ilyeneket mondanak, hogy “fszomgci, pcsába, fszomat” stb. Egy csinos, diplomás nőtől olyan kiábrándító ez … Hiába, nem tudok ilyenekkel tovább randizni. Tudom, hogy már kötelező ez a káromkodás, de nekem nem megy és nem viselem el a páromtól se. Legutóbbi randin egy elegáns étterembe vittem a nagyon szép, nagyon csinosan felöltözött csajt. Könyvelő egy multinál, diplomája van, 3 nyelven beszél. Majd amikor a pincér nem jött oda hozzánk már egy ideje, azt mondja, hogy “Hol van a pincér, fszomgci”. El is ment a kedvem azonnal. Csak Budapesten divat ez? Vagy én vagyok annyira maradi ezzel, hogy nem lesz párom?
2023. márc. 29. 09:35
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
85%

nálam jó pont.

én is szeretek káromkodni, meg úgy általában viszonylag gyakran használok trágárabb szavakat. szerintem kicsit olyan szerepe van, mint a humornak, képesek jó értelemben lazítani az ember hozzáállását az élet dolgaihoz

szóval rokon lélek az a nő, amelyik szintén így van vele. meg hát akar a tököm azon izgulni, hogy a másik mikor melyik szóhasználatom után fog csúnyán nézni rám. ebből teljesen elegem lett még kölyök koromban.

2023. márc. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%
viszont 1 fontos dolog: lehet, hogy a váratlan dolgokat tipikusan "mi a f..." felkiáltással konstatálom, de emberekkel, emberekről nem szoktam megalázó módon beszélni
2023. márc. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%

A káromkodás önmagában nem gond, de amit irtál, kérdező, az tényleg ocsmány.

Nekem az első ferjem beszélt undorítóan. Vörös zászló kellett volna, hogy legyen... nem vettem az adást, hozzamentem. Kiderült, hogy amúgy pont olyan undorító ember, mint ahogy beszél.

Egy-egy jól elhelyezett, szellemes káromkodás tök jó tud lenni. De ez a f.szomg.ci... ki mond ilyet, te jó ég

2023. márc. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
90%
Én ha ideges vagyok, akkor káromkodok. Rohadtul nem érdekel, hogy nem illik egy nőnek, nem fogom elfolytani magamban az indulataimat, a káromkodásnak igenis fájdalomcsillapító hatása van.
2023. márc. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
13%
Azt hiszik, hogy ettől egyenjogúbbak lesznek a férfiakkal.
2023. márc. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
Az alpáriassággal van a bajom! Ha egy nö belerúg a fotel szélébe és kicsúszik valami, akkor max annyit mondok “na de drágám!” De nem gond. A gond az, amikor kötöszó a káromkodás! Pl fszom, nem hív vissza a Gizi, gci, stb. A gci szó bármilyen használatánál nincs prolibb dolog! Volt nö, aki úgy telefonált elöttem a barátnöjével, hogy “figyelj gci, majd holnap visszahívlak”. Rögtön egy putrilakó, fogatlan nö lesz a szememben innentöl bárhogy is néz ki!
2023. márc. 29. 14:37
 17/27 anonim ***** válasza:
59%

Te most csak azért jöttél ide hogy szidd a nőket. Ez elég szánalmas.


A férfiaknál szabad, de a nőknek már nem? Hogy van ez?


A káromkodas olyan mint az alkohol. Kis mértékben egészséges (fájdalomcsillapító) nagymértékben káros. Egyik nemnek sem áll jól ha minden mások szava egy obszcén szó.


Viszont ha olyan környezetben vagy( legyen az egy munkahely vagy osztály) ahol sokan beszélnek így, rádragad. Ez van

2023. márc. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
10%
17-és kommentje fényesen igazolja az elméletemet. 15-ös voltam.
2023. márc. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
61%

18


Akkor nem értetted amit írtam.


Mi értelme van külömbséget tenni etekintetben a férfi és a nő között?


A férfi ferfiasabb lesz ha egyfolytában káromkodik? Neki jól áll? Őt nem ítéljük el?


Értem én hogy jól esik szidni a nőket de legyen már benne egy kis logika is.

2023. márc. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
84%
17-essel értek egyet. Mindenkire ráragad. Nem szidni kell hanem keresni mást ha ennyire zavar.
2023. márc. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!