Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők! Nektek kizáró ok ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Nektek kizáró ok ha egy férfi muszlim?

Figyelt kérdés
26/F (muszlim)

2023. jún. 27. 12:22
1 2 3 4 5 6
 11/59 anonim ***** válasza:
40%

Altalaban az ellenkezoje igaz, amit a nyugati media mond.



39F incel

2023. jún. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/59 anonim ***** válasza:
75%

"az igazi iszlám nem kezeli alárendeltként a nőket. Ez egy téves gondolat, ami érthető, hiszen a tévében, hírekben ezt látjuk, ezt mondják."


Az iszlám szent könyve és alapja tudtommal a Korán. Abban pedig ilyeneket olvasunk:

A férfi a nőhöz képest felsőbbrendű. (Korán 2:228, 4:34)

Ha egy férfi attól tart, hogy feleségében lázadás van, először intse meg. Ha ez nem használ, joga van arra, hogy szexuálisan se közelítsen hozzá. Ha ez sem válik be, megverheti. (Korán 4:34)

Két nő tanúvallomása egy férfi tanúvallomásával ér fel. (Korán 2:282)

Egy férfi négy nőt vehet feleségül (egyes szövegek szerint kilencet, mások szerint bármennyit), és korlátlan számú rabszolgalánnyal létesíthet szexuális kapcsolatot. (Korán 4:3)


És akkor a Hadithokat és egyéb iszlám irodalmat még nem is idéztem. Kössz, nekem nem kell ilyen kultúrából férj, de aki bevállalja, annak egészségére.

2023. jún. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/59 anonim ***** válasza:
72%

12.


Az eredeti Bibliában pedig parancsba van adva, hogy időnként ökröt kell áldozni az Istennek meg eladhatod a gyerekeidet rabszolgáknak, ha ínséges idők vannak.

2023. jún. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/59 anonim ***** válasza:
67%
13. Amiről Te beszélsz azok ószövetségi törvények, ami ma már nem érvényes. A keresztényésg egészen más normák szerint él. A Koránt viszont a muszlimok ma is ától cettig érvényesnek tartják.
2023. jún. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/59 anonim ***** válasza:
37%

Egyébként én azt nem értem, hogy szidjátok össze vissza az iszlámot, de közben ugyanazt csináljátok, nem? Csaljátok a nőket, veritek őket, bunkók vagytok vele, lekezelitek. Ugyanaz megy itt, mint amit Ti példaként hoztok fel az iszlámból. Tiszelet a kivételnek. De nem, basszus? Ugyanúgy, ahogy itt is vannak normális emberek és nem normálisak, ott is.

Míg ott törvényesen elveheted a negyedik nőt és szexelsz vele, itt a csajod háta mögött teszed meg. Akkor meg nem mindegy?

2023. jún. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/59 anonim ***** válasza:
64%
Amikről írsz, valóban minden kultúrában előfordul. De nem mindegy, hogyan ítéljük meg azokat. Ez a GyK is bizonyság arra, hogy a nők verését vagy a megcsalást a többség elítéli. Az iszlámban pedig elfogadható, sőt törvényes.
2023. jún. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/59 anonim ***** válasza:
59%
Ja, a megcsalás csak a férfiak részéről törvényes az iszlámban. A nőket megkövezik érte.
2023. jún. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/59 A kérdező kommentje:

Kár.


Mármint nem az, hogy kizáró ok az itteni nőknek (szerintem nem vesztek az égvilágon semmit sem), hanem az hogy mennyire félre van informálva a többség.


De Magyarországot ismerve nem csodálkozom. Ott még azt sem tudták mi az a Trianon. Egy csomószor amikor ott jártam akkor kb ilyen jellegű párbeszédek voltak:

- Honnan jössz? Hallom nem pesti vagy.

- Vajdasági vagyok.

- Az hol van? Akkor te most román vagy? Ahhoz képest szépen megtanultál magyarul.


Na most, egy ilyen országban ahol a saját történelmüket sem ismerik, mégis mit várhatok?

2023. jún. 27. 16:03
 19/59 anonim ***** válasza:
26%

Kérdező, én muszlim vagyok, ahogy a férjem is.

Azt tanácsolom, hogy ne Magyarországon keress párt. Ott a legtöbben max azt látják, ami a médiában megy. Így az alapján ítélkeznek.

2023. jún. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/59 anonim ***** válasza:
96%

"szerintem nem vesztek az égvilágon semmit sem"


Akkor a kérdésed nem is lényeges.


"ahol a saját történelmüket sem ismerik"


És még mi vagyunk előítéletesek.🤣🤣🤣

2023. jún. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!