Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » "Átlagos" kinézetű 22 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Átlagos" kinézetű 22 éves férfi Kis méretű péniszel(11cm)hol próbálkozzon ismerkedésel?Érdemes együttlét előtt megemlíteni?

Figyelt kérdés

2023. jún. 17. 20:17
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

20

Csakhogy két teljesen egyforma ember nem létezik. Még az egypetéjű ikreknek sem teljesen egyforma a személyiségük.

Az emberek nem tárgyak, mindenkinek megvannak az egyéni sajatosságai.

Eleg szomorú hogy manapság ezt sokan elfelejtik, és csak a külsőre mennek, még rosszabb esetben annak is csak 1-1 részletére.

2023. jún. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:

21.


Akkor nem egyforma, hanem még jobb is a jelleme. Tehát mindenben veri a jelenlegit, akkor ott bizony csere lesz.

2023. jún. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim válasza:
52%
11cm telejesen ok..
2023. jún. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

22

Azert azt se felejtsük el, hogy mindenkinél van szebb és jobb. Ha ebből indulunk ki, akkor egyetlen kapcsolat sem tartana életük végéig.

Termeszet miatt huszonevesen en is könnyen lecsereltem a pasijaim, de 30 fölött az ember már máskent gondolkodik, főleg ha van gyerek is.

21

2023. jún. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

Azt elfelejtettem irni, hogy méret miatt soha senkit nem dobtam.

24

2023. jún. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

"Ha ebből indulunk ki, akkor egyetlen kapcsolat sem tartana életük végéig."


Boldogan nem is tart egyik sem odáig. A fiatal korosztály random válik-házasodik, az öregek pedig értékelhetetlen példák, mert sokukat a "jajj mit szólna a falu" meg "a templomi eskü kötelez". Bolodgság ott se sok van, csak megszokás és idősebb korban egymásrautaltság, amit sokan tévesen szeretetnek értékelnek.

2023. jún. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

16: mar hogy ne szamitana parkapcsolatban a meret! Csak ott szamit igazan, hogy passzolunk-e ott alul, mert en ha osszejovok valakivel, akkor ugy allok hozza, hogy o lesz az utolso kukac, aki valaha is bennem lesz. Es ha nem jo a szex, mert egyszeruen olyan kicsi, hogy nem eleg, akkor nem fogom tudni leelni vele az eletemet. Persze, lehet kezzel-szajjal is kielegulest okozni, de bäszki, en szeretem a jo behatolasos szexet es nem tudok/akarok rola lemondani. Ez olyan, minthogy vegulis csillapithatod az ehseged egy cezarsalataval is, de attol te sosem fogsz ugy jollakni, meg a kajakomatol kidolni, mintha egy jo forro pizzat tolnal be. Es nem, hiaba vagyok szerelmes, az nem fogja velem elfelejtetni azt, hogy milyen erzes ha jol megdugnak. Es ehhez nem is kell bulizos, pias lanynak lenni. (Az meg kulon tetszik, hogy a kisfarkuak irant vegtelen empatiaval vagy, viszont a bulizos lanyok mind agyonhasznaltak :D)

Abban viszont egyet tudok veled erteni, hogy az itt nyekergok nem a farkuk merete miatt nem talalnak not, mert ok el sem jutnak odaig, hogy letoljak a gatyajukat.

Abban is igazad van, hogy nem duci lanyok kellenek az ilyeneknek, most kepzeld el, ha a hajtol abbol a 11 centibol 3 cm meg "elveszik". Katasztrofa. Ilyen extra rovid huvelyu not kell talalni, vagy olyat, akinek tenyleg nem fontos a behatolasos szex es pl a nyalast preferalja. De ne legyen mar az sem kva, aki viszont szeret dugni es elvezi :D

2023. jún. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

Kérdező teljesen megértem a problémádat, nekem is csak 11,5 cm lankadt állapotban. De amúgy sem a méret számít egy kapcsolatban.

A kérdésre válaszolva szerintem hülyeség megemlíteni akár mekkora is a méreted, normális lányokat ez nem érdekli.

2023. jún. 21. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

28. Az erekcióban +5/8 is lehet..

27. Esnek feldugnam mind2 alkarom izombol hogy ki legyen toltve!!

2023. jún. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!