Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Normális kedves lányokat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális kedves lányokat miért nem találni, hova tűntetek?

Figyelt kérdés
Tudom hogy a mai fiatalság esze legtöbbször csak a szexen jár stb. De én nem vagyok ilyen de folyton folyvást csak olyan lányokba botlok akinek csak az a jó ha minden nap más pasival fekszik össze vagy pénzéhes. Eddig egy rendes normális lánnyal nem találkoztam akivel azt mondanám hogy igen ő az igazi. Tudom hogy ez nem megy mindig elsőre de akkor se találtam még olyan lányt. Nincsenek nagy elvárásaim nem számít nekem a külső inkább a belső fogjon meg. Tudom pasiból is kevés van stb de akkor is. Tisztelet a kivételnek ha vannak még egyáltalán.

2016. júl. 10. 09:17
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
90%
Kevés, de van még nyugi..és valószínűleg otthon a szobájukban.
2016. júl. 10. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
72%
Hany eves vagy, ha szabad kerdeznem? :)
2016. júl. 10. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim válasza:
100%

Egyre kevesebb az ilyen. Aki normalis, nehezen tud idomulni ehhez a "szep uj vilaghoz". Az ertekes emberek visszahuzodnak, ahogy elottem is irtak.

Furcsa szokasok, viselkedesek lettek ujabban divatosak es ezt nem mindenkinek veszi be a gyomra. Azert ne add fel:)

2016. júl. 10. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
64%
Mi rossz lányok megettük őket.
2016. júl. 10. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
85%
Még léteznek, csak valószínűleg ők is a saját köreikben mozognak.
2016. júl. 10. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
70%
Az első válaszolóval egyet értek, de ők is néha kimozdulnak, csak nagyon ritkán
2016. júl. 10. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
83%
Nekem elég sok ismerősöm normális lány, és azt vettem észre, hogy a fiúk mindig arra a lányra figyelnek fel előbb, aki közeledik feléjük. A rendes lány ismerőseim nem pasiznak, így kevésbé feltűnőek, szóval... Nézz jobban szét és próbálkozz, hajrá. Gondolom, még fiatal vagy.
2016. júl. 10. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
84%
Én rendes vagyok, csak nem kedves.
2016. júl. 10. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Én is azt vettem észre, hogy minél okosabb vagy kedvesebb egy barátnőm, annál kevésbé ismerkedik :D

Egyébként én viszonylag (!) normálisnak tartom magam, mégis ki szoktam mozdulni. Csak általában a barátaimmal, és nem diszkóba meg fesztiválokra.

De a normális emberek is mindenhol ott vannak, csak kevésbé feltűnőek szerintem :)

2016. júl. 10. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
96%

Mi összefüggés van a "kimozdulás" és a normálisság között?:D

A normális lányok csak otthon ülnek egész nap és nincs szociális életük? :) Nem hiszem...

Olyan rossz olvasni,hogy valakinek a buli már azt jelenti,hogy az illető nem normális.

Én nem vagyok lány, de eljárok néha bulizni, meg kisebb fesztiválokra. De nem iszom le magam a sárga földig és nem is ilyen helyekre járok ismerkedni. Nagyon is normális vagyok, de szomorú,hogy sok ember szemében viszont nem. Emiatt.

Szóval egy lány is lehet attól normális,hogy néha eljár valahova.


Vagy valaki tudna magyarázatot adni? :)

2016. júl. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!