Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szórakozóhelyen mivel szólítjá...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szórakozóhelyen mivel szólítják meg a lányokat?

Figyelt kérdés

Lányok! Mivel szoktak titeket a fiúk megszólítani szórakozóhelyen tánc közben? És mit mondanak nektek, amitől fél perc után már nevettek?

Fiúk! Mit mondtok a lányoknak?

Én meglátok egy helyes lányt és gondolkodok mivel szólíthatnám meg, de mire kitalálom, már más el is vitte...


2016. jún. 6. 09:04
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én semmivel. Nem az én színvonalamon vannak az ottani lányok. Ezért eleve nem is csajozni járok ilyen helyekre.
2016. jún. 6. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mivel dugni akarnak.
2016. jún. 6. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
nem a beszéd a legfontosabb, hanem a kinézet és viselkedés.
2016. jún. 6. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
de csak meg kell szólalni. Hiába vagy tuti pasi, ha eléállsz attól még ha csak nézel rá nem lesz semmi.
2016. jún. 6. 11:26
 5/9 anonim ***** válasza:
4, oké, de nem ez lesz a lényeg. ha jó vagy nála, akkor majdnem mindegy mit beszélsz, ha pedig nem vagy jó nála akkor szintén tök mindegy.
2016. jún. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
én általában a számmal
2016. jún. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ugyanaz a véleményem,mint az első válaszolónak ;)
2016. jún. 6. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Na ez az érdekes dolog.

Ilyenkor a semmiről kell tudni beszélni mesteri szinten.

Ha vagy egy átlag kinézettel, utána már csak a stílusod, szöveged, önbizalmad fogja eldönteni azt, hogy sikerül-e vagy nem.

2016. jún. 9. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
ne szólj semmit, fel vagy szedve.
2016. jún. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!