Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Normális kedves lányokat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális kedves lányokat miért nem találni, hova tűntetek?

Figyelt kérdés
Tudom hogy a mai fiatalság esze legtöbbször csak a szexen jár stb. De én nem vagyok ilyen de folyton folyvást csak olyan lányokba botlok akinek csak az a jó ha minden nap más pasival fekszik össze vagy pénzéhes. Eddig egy rendes normális lánnyal nem találkoztam akivel azt mondanám hogy igen ő az igazi. Tudom hogy ez nem megy mindig elsőre de akkor se találtam még olyan lányt. Nincsenek nagy elvárásaim nem számít nekem a külső inkább a belső fogjon meg. Tudom pasiból is kevés van stb de akkor is. Tisztelet a kivételnek ha vannak még egyáltalán.

2016. júl. 10. 09:17
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%

Hmm,azt hittem,a többi kedves figyelmes aranyos srác kérdéshez hasonlóan most is megjelenik a sok normális kedves lány,ez is bizonyítja,ebben a topikban több a srác. Egyébként aki keres az talál,de jó helyen kell keresni. Talán elsőre is látszik egy lányon hogy nem az a tömeg(pl öltözködés),szóval ha szimpatikus,menj oda hozzá :)

*Vannak kivételek*

2016. júl. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
80%
Hiába vagyok normális, általában a shy lányokat észre se veszik. Én mostanában jutottam oda hogy próbálom levedleni a normális énemet mert ha nem vagyok rámenős, flegma p*csa akkor észre sem vesznek... 18/L
2016. júl. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
81%

#12: NE! Hidd el, ha rámenős flegma pitsa leszel, akkor olyan srácot is találsz! És ami még fontosabb, nem lennél önmagad...

Maradj a normális lányok között!:) Mi normális srácok ezt értékeljük!

2016. júl. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
39%
18/l írhatsz privit
2016. júl. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat :)
2016. júl. 10. 22:33
 16/23 anonim válasza:
Vannak még és ki is mozdulnak otthonról :)
2016. júl. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez így egyszerűen nem igaz. Sokkal inkább arról lehet szó, hogy nem ismered az emberi elme működését. Evolúciós okokból csak azt jegyzi meg, ami eltér az elvárttól. A túlélés szempontjából ugyanis csak ez hordoz hasznos információt. Tehát ha találkozol 100 "normális" lánnyal, az nem nyom annyit a latban, mint amikor látsz egyet, aki nem fér bele ebbe a kategóriába.
2016. júl. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim válasza:
Egyik elozo vagyok. Szerintem ehhez meg az is hozzatartozik, hogy a rendes lanyokat kevesbe veszik eszre a pasik, hiszen tobbnyire nem a legujabb divat szerinti tomegcuccokat hordjak, nem sut beloluk az, hogy "pasit akarok". Lehet, azok a normalis csajok, akiket eszre sem veszel:)
2016. júl. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

En normalisnak tartom magam, es tenyleg nem surun, de megyek ide-oda

Peldaul mindrn este biciklizem

Nem oltozozom kihivoan, kicsit regimodi is vagyok, az egesz stilusom olyan.

Es igen, nem vagyok nyomulos, elvagyok a tobbiek hata mogott

Meg van az a par baratom akik tenyleg azok, de van sok ismerosom is, akikkel koszonunk, leallunk par szora

Majdcsak eszre veszi valaki a lathatatlant :D 15/L

2016. júl. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

A normális lányok , nem öltöznek kirívóan ezáltal nem feltűnőek, csendben figyelnek.A normális lányok megtanulták hogy mit is jelent valójában a tartás szó.Bármennyire fáj is vagy egyedül érzik magukat tűrik a "fájdalmat" hogy nők maradhassanak a világban.Névtelenek maradnak.Rettegnek a cicababáktól így inkább nem nagyon mászkálnak ki ugyanis tele van az utca ilyen emberekkel. Általában a normális lányokat piszkálják. Általában ezekből a normális lányokból lesz nő. a többiek csak nőknek látszó valamik.

Vannak még a földön ilyen emberek, csak nyisd ki a szemed.:)

remélem segítettem:D

2016. júl. 21. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!