Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 16-19 éves lányokat miért nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16-19 éves lányokat miért nem érdeklik az "okos" fiúk? 19/F

Figyelt kérdés

2016. júl. 6. 22:44
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
31%
Mert mind engem keres :S
2016. júl. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy általánosítás, szerintem a normális lányok az okos pasikat szeretik.
2016. júl. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem most általánosítasz, ami soha nem jó. A környezetedben lévő lányokat nem érdekled? Miért van az okos szó idézőjelben? Sok lány szereti az okos fiúkat, köztük én is, és egy szerencsétlennel, akinek lágy az agya, soha nem jönnék össze. Nem kell egy elméleti fizikus legyen (de azért az se hátrány :D) csak lehessen vele komolyan is beszélgetni, de ne legyen túl sznob, és esetleg kapható egy kis hülyülésre is. Attól, hogy valaki okos, nem kell egyből egy strébert elképzelni, akinek nincs személyisége, szerintem neked is van, és nem az okosság miatt nem érdekled a lányokat. Az én kapcsolatomban sem volt a legfontosabb dolog, hogy ennyire okos, inkább a személyisége fogott meg.
2016. júl. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
94%
Erdeklik az intelligens fiuk. A streberek nem erdeklik, akik nem torodnek magukkal es a kulsejukkel.
2016. júl. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindegy mit értesz az okos alatt. Ha az atipikus büdös kocka gyík akkor érthető miért :D

Lehet valaki anélkül is értelmes, hogy oda figyel magára, az olyan srácokért meg oda vannak a lányok ;)

2016. júl. 6. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
83%

Az okos és az intelligens nem ugyanaz....

Amúgy nagyonis érdeklik őket.

2016. júl. 6. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
88%

Csak idén 3-an csaltak meg.


6 nyelven beszélek, még 3-n tanulok, nem tudom ez okosnak számít-e.


Ja igen és 20/F

2016. júl. 7. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Megint egy általánosítás, köszönjük...Az intelligens fiúk érdekelnek, bár ez a kérdés a te részedről nem sok intelligenciát tételez fel, szóval lehet itt a probléma. Engem pl a tárgyi tudás is vonz, tehát ha jól megy neki a matek mondjuk, de az sokkal fontosabb hogy összességében, gondolkodásában legyen érett, legyen tájékozott. Vagy hogy egyáltalán gondolkodjon, filozofáljon, ne csak azon járjon az agya hogy kit fog megfektetni legközelebb, meg mikor lesz beb*aszás. Szerencsére a legtöbb fiú akit ismerek nem ilyen, a barátom meg végképp hihetetlen messze áll ettől. 19l
2016. júl. 7. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Nem tudom mit értessz "okos" alatt. Nálam az számít, hogy intelligens legyen és tudjak vele értelmes beszélgetést folytatni. Felőlem olyan tanuló, amilyen. Csak a jövőjére gondoljon. 15/L
2016. júl. 7. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Okos alatt azt értem, hogy szeretek filozofálni és genetikát tanulok, meg hobbiból latinul meg újlatin nyelveken.
2016. júl. 7. 00:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!