Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » "Átlagos" kinézetű 22 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Átlagos" kinézetű 22 éves férfi Kis méretű péniszel(11cm)hol próbálkozzon ismerkedésel?Érdemes együttlét előtt megemlíteni?

Figyelt kérdés

2023. jún. 17. 20:17
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
94%
Akkor érdemes, hogyha már komolyra fordul az ismerkedés, szex előtt vagytok.
2023. jún. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
4%
Hát inkább említsd meg, mégiscsak kínosabb, ha élesben nevet ki, vagy képed el, hogy milyen kicsi a pöcsöd (ez amúgy hihi kategória), lélekben készülj fel, hogy még így kevesellni fogja! Hihi!
2023. jún. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
1.Igen így gondoltam énis
2023. jún. 17. 20:26
 4/29 anonim ***** válasza:
16%
Hát nem tudom én erről nem akarnék tudni szex előtt. Volt már ennél kisebbel dolgom és nem közölte hogy csak 8cm alig 2-3 cm kerülettel.
2023. jún. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
4.Értelek de ha megtudod előtte akkor döntesz hogy oké vagy sem viszont ha csak élesben derül ki és nemakarod akkor az mind2 félnek kínos.Vagy nemjól gondolom?
2023. jún. 17. 20:38
 6/29 anonim ***** válasza:
56%
Rosszul gondolod.
2023. jún. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
67%

Barhol ismerkedhetsz, csak ilyen mérettel ne alkalmi, vagy szexkapcsolatot akarj... De ha már megvan a vonzalom, netán érzelmek is kezdenek alakulni, akkor nagy baj nem lehet. Kivéve ha a lány egy ovodás szintjén van.

Nekem soha egy pasi se mondta mekkora, akár 20 cm volt, akár kb 8. Utóbbinál mondjuk en is meglepődtem, de abszolút nem mutattam ki, meg igazábol nem is zavart. Jobb egy "kis huncut", mint egy "monoton lökdöső nagy"

2023. jún. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
Amugy eleg sok kisfarku pasinak van baratnoje, csak ok mindent beleadnak hogy elvezzen a no is.
2023. jún. 17. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
27%
Ez a méret nem tragikus. Ne beszélj róla. Sok itt a nagy péniszű, de eddigi eletem során 12-14 cm láttam.
2023. jún. 18. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
0%

En azert szeretnek tudni rola meg mielott a szexre kerul a dolog. (Altalaban mielott megtortrnik szoba szokotz jonni, ott van alkalom pl. elmondani.) Eleg szar lenne, ha ugy kepzelnem, hogy nagy, meg nyilvan akaratlanul kivetitenem a sajat alomvilagomat, erre 11 centi varna. Akkor mar inkabb tudjak rola amikor tudni fogjuk, hogy lesz szex. Igy nem kezd el az ember fantazialni rola, nincs koppanas, nincs csalodottsag, ha letolod a gatyad. Vagy csak minimalis.

(Utolso: reszvetem akkor. Nem kell elhinni a sok 20+ centit sem, de szerencsere azert messze nem ez az atlag, nekem a 14 a legalja volt.)

2023. jún. 18. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!