Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szeretnék már nagyom barátnőt,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék már nagyom barátnőt, de valahogy nem megy, segítséget kaphatok?

Figyelt kérdés

Nem azért kell nekem barátnő, mert ki akarom élni a férfi lét egyik részét (szerintem, itt tudjátok, hogy mire gondolok). Én olyan barátnőt szeretnék, aki megért és lehet vele bármiről beszélgetni és megértené amit mondok neki. Nálam az nagy mínusz, ha dohányzik és iszik (nem úgy értve, hogy néha egy-egy deci bor, sör, hanem úgy, higy nem issza le magát a sárgaföldig), illetve, ha nagyon fel van vágva a szája.


Kinek mi a véleménye, "elvárása" a lánytól?


Milyen apró tettekkel tudok imponálni egy lánynak, hogy ő is közeledjen, nyisson felém?



2022. jan. 15. 18:06
 1/7 anonim ***** válasza:
53%
Te írtad ki tegnap is ezt a kérdést...?
2022. jan. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az olyan fiú se jó, akinek nagyon fel van vágva a szája :c
2022. jan. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
65%
Nagyon sok lány van, aki itt azt kérdezi, hogy hol talál az elképzeléseinek megfelelő, komoly kapcsolatra vágyó fiút. Ilyenekkel vedd fel a kapcsolatot. Persze, nehogy azt hidd, hogy az első néhány találkozás után máris mindent tudtok egymásról, egymás nézeteiről. Ezért kell sokat beszélgetni bármiről az égvilágon. Apró véleménykülönbségek ne akadályozzanak a komoly kapcsolat kialakításában, de a lényegesek, amiket nem tudtok egymásnak tolerálni, akkor erről a kapcsolatról le kell mondani. Lesz másik: neded is, neki is.
2022. jan. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2022. jan. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
#1;4 nem, nem én voltam
2022. jan. 15. 19:29
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
#3 Te nagyon naiv vagy. Milyen találkozás? El se lehet jutni azokkal a lányokkal a találkozóig, mert megáll a beszélgetés a neten. Sőt ezeknek a lányoknak is nagyon fontos a külső, hiába mondják komoly kapcsi kell, meg a belső a fontos. Aha...
2022. jan. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Legyenszépnapod! ***** válasza:
100%

Szerintem, ami nagyon fontos egy férfiban/fiúban az a magabiztosság, meg hogy vicces legyen. Engem pl levesz a lábamról, ha egy fiú poénból dicséri magát (persze úgy, hogy igazából nem egoista)

Meg szerintem az ápoltság is fontos, ne hanyagolja el a külsejét, meg hogy legyenek céljai az életben, ne csak sodródjon. Szeretem ha valaki lelkesedik valamiért.

De rengeteg helyen lehet a neten utánanézni csajozós tanácsoknak, én mindig csak olyat találok mikor lányoknak keresnék, hogy hogyan találjanak fiút xd

Ja és az internetes ismerkedést pl tindert nem ajánlom, egy barátom azt mondta tönkreteszi a fiúk önbizalmát, hogy a lányoknak egy fiú mindig csak egy a rengeteg fiú közül, aki ír nekik, és kb el kell adnia magát, mint valami terméket. Szerintem annál jobb pl. az utcán odamenni, mert ha végül nem is lesz belőle semmi, jó kilépés a konfortzónából és a lánynak is jól esik, hogy valakinek megtetszett. (Meg, ha visszautasít akkor nem téged utasít vissza, csak a lehetőséget, hogy megismerjen (ezt nem én találtam ki sajna).

Remélem segítettem : )

18/L

2022. jan. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!