Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Én sem vagyok jobb másnál?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én sem vagyok jobb másnál?

Figyelt kérdés
Tegnap, nálam aludt egy lány, kb 1 éve kavartunk, de nem akartam tőle semmi komolyat, így mielőtt valami is történt volna ezt megbeszéltem vele, majd összejött egy fiúval. Egészen máig együtt vannak most, hogy nálam aludt hát, le feküdtem vele, de fura volt. Igen nehezen emésztem meg a kapcsolataimat, legutóbb nővel 3 éve voltam,.... Erre most meg, összeveszett a fiújával itt aludt, és lefeküdtem vele. Olyan rossz érzés. De fura is volt az együttlét, nem ment úgy, mint ahogyan régről emlékszem, nem is bírtam elmenni, aztán meg jött a kínos egymás mellett fekszünk bámuljuk a plafont és meg sem szólalunk dolog. Hatalmasat csalódtam magamban, azért is, mert megtettem pedig kapcsolatban van, még ha szar is a kapcsolatuk, meg azért is, mert csak bénáztam össze vissza. Pedig azt hittem ez olyan mint a biciklizés,... Most am mivan ? Erőltessem a dolgot, vagy inkább hagyjam ? Mi lett velem ?

2016. febr. 1. 15:04
 1/1 anonim ***** válasza:
nem,nem vagy.
2016. febr. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!