Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy mondjam meg a barátnémnak...

Hogy mondjam meg a barátnémnak, hogy a "pasija" másnál próbálkozott először és csak jobb híján fordult hozzá?

Figyelt kérdés
A fickó külföldi és a barátnémmal és a másik csajjal is ott találkozott először. A fickó a másik csajjal levelezett először, és a levelezés végén gyakorlatilag megkérte a kezét. A csaj nem válaszolt erre, inkább kiröhögte, így a barátnémat kezdte hülyíteni, aki rettenetesen naiv és bedőlt neki. Nem tudom, hogy miként szóljak neki. Az a baj, hogy a fickó miatt engem is cserben hagyott és félek, hogy azt fogja hinni, hogy bosszúból fikázom a faszit. Alapból nem vagyok bosszúálló, de attól tartok, belezúgott a fickóba és akkor nem láthat tisztán.
2013. okt. 2. 09:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Milyen nemzetiségű?
2013. okt. 2. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyenlőre ne szólj, még nem tudni biztosra h miként alakul.
2013. okt. 2. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Na és honnan tudod, hogy attól, hogy barátnéd nem sorrendben az első volt, még nem szeretheti jobban, mint az előzőt? Mert nincs ám kizárva.
2013. okt. 2. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha ennyire bele van esve, akkor hagyd inkább, mert csak eltávolítod magadtól még jobban. A vak szerelem ellen nincs gyógyszer. Majd koppan egyet, és tanul belőle.
2013. okt. 2. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

3: A "másik csaj" mesélte, mi történt, a két helyre küldött levelek érkezés idejéből tudom a sorrendet.


4: És mi lesz, ha megtudja, hogy én végig tudtam, mi történik, mégse szóltam?

2013. okt. 2. 10:15
 6/7 anonim ***** válasza:

Csak kérdezd meg, hogy tudja-e, hogy közvetlenül előtte egy másik lánnyal ismerkedett így, mint vele.

De ne kombinálj! És a barátnődnek ne mondj semmi rosszat. Ebből szerintem nem derül ki, hogy barátnődet nem szeretné.

Meg miért baj az, ha valakivel nem sikerül, akkor keres mást az ember? Attól még az nem biztos, hogy csak pótlék!

2013. okt. 2. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
6: Leginkább azért mert a faszi szándékai nem épp tisztességesek. Nem fog feleségül venni egy nála 20 évvel fiatalabb csajt 2 találkozás után, aki 4 országgal odébb lakik! Meg aztán, tényleg csak az után írt a barátnémnak, hogy a másik csaj lepattintotta.. Ez nagyon ha ló nincs szamár is jó effektus.
2013. okt. 2. 11:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!