Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hol jobb a közösségi élet?...

Hol jobb a közösségi élet? Középiskola vagy egyetem/főiskola?

Figyelt kérdés
2013. szept. 4. 18:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
középiskola!!!!!!
2013. szept. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
60%
Egyetemen/főiskolán milliószor jobb.
2013. szept. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a középsuli jobban bejött...
2013. szept. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
fffőőősssuullii!!! :)
2013. szept. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Középsuli , itt már kb. mindenki sz*r mindenkire. Úgy értsd , hogy egy évfolyamból (nálunk gépész szakon ez kb.250 embert jelent) kb. fele annyi havert tudsz találni , mint középiskolában 30-35 emberből és ezt nem csak én mondom...
2013. okt. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

szerintem a gimnázium sokkal jobb. a főiskola/egyetem ridegebb hely, mondjuk én Budapestre jártam, amit egy koszos élhetetlen városnak tartok.


a gimi egy csendes tiszta kisvárosban volt. az osztálytársaim többsége egyéniség volt, a fősuliban elég egyszerű emberek voltak, divaton és bulin kívül sok mindenhez nem volt eszük. de mondjuk ahogy idősödnek, úgy válik egyre unalmasabbá az emberek zöme.

hiába kapsz nagyobb szabadságot főiskolán, ott senkit nem érdekel, mi van veled, hogyan teljesíted a félévet. sokszor neked kell a tanárokat piszkál, nógatni, h beírják a jegyet stb. sosem tudtam megszokni azt a káoszt, ami a főiskolában van. szintén negatívum, h vizsgák előtt sosem lehetett tudni, h mire számíthatsz, sokszor a tanár kedve volt a döntő, vagy az, h éppen ki vizsgáztatott.

nekem a gimnázium néhány éve volt életem legszebb időszaka. hihetetlen, de gimiben kb. 20 főből 10-zel viszonylag közeli kapcsolatom volt, főiskolában szinte senkivel. igazából azt nem nevezném közösségi életnek, h páran elmentek bulizni néha meg facebookon beszéltek egymással. hihetetlenül felszínes kapcsolatok voltak ezek.

2014. dec. 14. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
középsuliban könnyebb haverkodni, de nekem ott nem sikerült. ezért mondom inkább a fősulit, mert itt nem KELL haverkodni, csak ha akarsz meg ha sikerül :)
2015. dec. 10. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!