Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek melyik egyetem/fői...

Szerintetek melyik egyetem/főiskola szokta tartani a legjobb bulikat?

Figyelt kérdés
(ahová külsősök is bemehetnek)
2013. jún. 12. 10:52
 1/8 anonim ***** válasza:
DE
2013. jún. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ja értem.

Miniszoknya,meztelen csöcsök,sör,alkalmi szex az kééne, zh,vizsgaidőszak meg diploma már nem annyira.Hát menj a pics@ba.

Amúgy hogy a kérdésedre válaszoljak,az látszik h amerikai filmeken szocializálódtál.Magyarországon nincs se Gamma-ház,de Béta-klub. A fősulis/egyetemista bulik kb. ugyanolyanok mint a szombati diszkók csak kedden meg szerdán.Én két egyetemre jártam mindekettőn voltak ribancok,sőt szerintem az összesben vannak úgyhogy ha nem vagy nagyon csúnya bármi összejöhet.

Ilyenekre el lehet menni (ha ráérsz hétközbe,és megéri neked jegyet venni egy olyan buliba ahová az egyetemisták ingyen mennek) Győrbe,Szombathelyen,Székesfehérváron,Veszprémben,és Budapesten. A tiszántúli egyetemek klubbjaiban még nem voltam,szerintem oda is lemehet külsős maximum drágább a jegy meg a pia diák nélkül,mint diákkal.

Amit inkább ajánlanék az a gólyatábor,na az masszív 4nap részegség,vizespoló,alkalmi szex,meg amit el bírsz képzelni...persze csak tagoknak(:

2013. jún. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Egyértelmű, hogy a Nyíregyházi Főiskola :D


http://www.youtube.com/watch?v=rWUASjT-_RU

2013. jún. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

bocs kicsit fáradtan írtam ki a kérdést. azt elfelejtettem közölni hogy budapestire gondolok :D


amúgy igen néztem amerikai filmeket és nem, nem k*rvázni, vizespólózni meg egyéb f*szságot akarok. csak egy jó bulit, ahol esetleg még meg is lehet ismerni normális lányokat. diplomám is meglesz, ne aggódj te emiatt.


amúgy pl mondták már nekem h a bme tart jó bulikat, de nem sok infót találtam google-n róla. csak egy pár évvel ezelőtti buli fb oldalát.

2013. jún. 12. 12:27
 5/8 anonim ***** válasza:
bme: old`s,mad world,drönk,habár
2013. jún. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a Corvinusos bulik jók de a BME meg ELTE-sek is. Mondjuk nem a sulitól lesz jó hanem az emberektől akik odamennek. :D
2013. jún. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Corvinus!!! :)
2013. jún. 13. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szia! Az ELTE az jó. Csakis az emberektől függ. Nem az iskolától.
2013. jún. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!