Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » "Átlagos" kinézetű 22 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Átlagos" kinézetű 22 éves férfi Kis méretű péniszel(11cm)hol próbálkozzon ismerkedésel?Érdemes együttlét előtt megemlíteni?

Figyelt kérdés

2023. jún. 17. 20:17
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
63%
Ugyanmàr, nem kell semmit se megemliteni! Ha jòl tudsz bànni vele, akkor nem lesz gond a mérete miatt.
2023. jún. 18. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
33%
Jol banni nem lehet kicsivel max kompenzalni a nyelveddel meg az ujaidal..
2023. jún. 18. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
4%

Hát a bulizós , erősen szex orientált típusú nőket kerüld el!


Vannak aranyos , ducibb kedves nők akik nem akadnának fenn 11 centin.


Én is talatam egy cuki nőt akivel csak extra van a barátság mellé. Neki megfelelek 17 centivel. Korábban jártam diszkóba csajozni. Többször botlottam olyannal egyejszakasba akiknek a 17 centim is kicsinek számított. Szóval nem mindegy hol vetted be a farkad.

2023. jún. 18. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
8%

10/13


Naná, hogy nem lesz csalódottság, mert amint meghallja a csaj a nevetséges számot, valami másra hivatkozva leépíti, még a "gatya letolás" előtt jóval. Esetleg, ha igen rosszindulatú, akkor készít róla pár egészalakos képet, ami mehet körbe, röhögés céljából a többieknek!

2023. jún. 18. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:

4# vagyok


Rosszul gondolod. Mivel számomra nem a farokméret a döntő, meg más módja is van a kielégülésnek, jó szexnek.

2023. jún. 18. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
43%

Gyerekek, ne mondjátok mar hogy egy kapcsokatban ennyire qrva fontos a centi! A legtöbb kisfarkúnak is van baratnője, lesz felesége, es nem csak pattanasos dagadt csajok, hanem teljesen atlagosak, sőt ha a pasi jóképű, akkor kifejezetten szépek! Akinek nincs baratnője, az higgye mar el hogy nem a centiktől van! Vagy ha mégis akkor nagyon rossz helyen keresgél, nem buliban kell a piás csajokat felszedni, akiknek egyszerre 3 fekete is simán megy, hanem normalis helyen, normalis lányokat.

Senkinek sincs a homlokara irva mekkora, es ha mar megvan a szimpatia, a vonzalom, netán alakulnak az érzések, akkor nem teljesen mindegy mekkora az a valami? Sokkal fontosabb hogy emberileg hogyan passzolunk, a szex meg annyi hogy tudja hasznalni, lehetőleg ne csak egy pozban, ugyanolyan ritmusban.


Vagy én lennék a kivétel? Vagy ennyit valtozott a világ pár ev alatt? Nem hinném, vagy ha megis az tényleg nagyon szomorú.

2023. jún. 18. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
Csak ne ezzel állíts be az első randin, pls!!
2023. jún. 18. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
54%

16/17


Kis szerszámmal nem lehet megfelelő munkát végezni. Gondolj csak bele, ha a kertben dolgozol, letudsz-e vágni egy nagyobb faágat a nyesőollóval? Nem. Ahhoz már erővágó kell. Viszont az erővágó elviszi a kicsi leveleket is, tehát univerzálisan jó mindenre, míg a nyesőolló a vicc kategória a gally szint felett álló bármilyen dolognál. Ha vastagabbat vágnál vele, szét is esik, nem bírja a strapát.

2023. jún. 18. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:

18

Az más, ne hasonlits egy targyat egy testrészhez. Ha nekem nagyon bejön valaki, netán érzek is iranta, akkor rohadtul nem fog érdekelni mekkora, csak ne legyen impotens! Volt mar a kerdezőénél kisebb is, es teljesen jó volt. Mondjuk az is igaz hogy elég szűk voltam...

De most is ha valakit szeretek, nem dobnam azért mert kicsi. Páromnak pl hosszu es vekony, ami szerintem a legrosszabb, de senkiert nem hagynám ott, vagy csalnám meg, mert nagyon szeretem, es becsülöm! És egyebkent a szex is jó, bár teny hogy nem olyan mint exemnel, akinek kb ugyanehhez a hosszhoz vagy 2 cm-vel vastagabb volt, de aki emberileg meg egy rohadék.

2023. jún. 18. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:

19.


De ha jellemre találnál olyat, aki a mostani barátod, de mellé az ex adottságaival, az ütné a jelenlegi barátodat. Kicsit olyan, mint két azonos ember közül a gazdagot választani. Teljesen racionális!

2023. jún. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!