Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya, ronda, incel, a nőknél teljesmértékben sikeretelen férfiak! Itt a nyár, a napsütés, a nők gyönyörűek! Hogy viselitek a látványt?

Figyelt kérdés

Bevallom, én nehezen. Az autóban káromkodni is szoktam, meg szitkozódni. Gyalog, nyilván csak magamban.

Ki, hogy bírja?



2023. jún. 13. 10:14
1 2 3 4 5
 41/46 A kérdező kommentje:

40-es, igen, pontosan azért! Én is szeretnék össze-vissza lányokat hülyíteni, dugni, aztán végül megállapodni. De előtte kiélni magam!

Mi ebben a különös? A legtöbb férfi, aki tetszik a csajoknak ezt csinálja.

2023. jún. 14. 16:51
 42/46 anonim ***** válasza:
0%

40. Amíg fiatal vagyok, és megtehetem ezt, miért ne tegyem meg? Valószínűleg 10 év múlva nem tudnám már megtenni, de addigra én is ugyanúgy szeretnék majd megállapodni. Addig meg próbálkozok minél több lánnyal ismerkedni, a lehető legtöbbet megdugni míg egyetemista vagyok.


Amúgy meg olyan sok csaj van, csak próbálkozni kell egyfolytában srácok

2023. jún. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 A kérdező kommentje:
42-es, én ezt tartanám normálisnak, csak van, akinek ez nem jön össze. Amúgy legtöbb kapós csaj pont ezt csinálja, csak a fiúkkal.
2023. jún. 14. 17:03
 44/46 anonim ***** válasza:
29%
42. Hajrá, ez aztán férfias duma xD
2023. jún. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:
87%
Mennyi hányinger ember van itt :D A kérdező is az...Marokmarcsi!
2023. jún. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:
49%
7es..lehet csak visszahúzódó vagy,és ezt érzik rajtad..mire gondolsz,miért lennél ocsmány..?
2023. jún. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!