Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya, ronda, incel, a nőknél teljesmértékben sikeretelen férfiak! Itt a nyár, a napsütés, a nők gyönyörűek! Hogy viselitek a látványt?

Figyelt kérdés

Bevallom, én nehezen. Az autóban káromkodni is szoktam, meg szitkozódni. Gyalog, nyilván csak magamban.

Ki, hogy bírja?



2023. jún. 13. 10:14
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
30. A női alkat sokat nem számít. Attól nem biztos hogy nem rossz ember vagy buta.
2023. jún. 13. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:
70%
29. Milyen fiatal vagy.. és milyen rosszindulatú!
2023. jún. 14. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:
3%

Én sehogyse bírom de a kocka fejű chadeket sem nagyon akkor arcuk van mintha az egész világot ők szharták volna. A felszínes nőknél is rosszabbak. Nem osztoznának kaján öntelt vigyorral képesek egyszerre 5-6 csajt dugni elvéve előlünk még a legkisebb esélyt is.

A nőknél csak őket utálom jobban mert a nők olyan butácskák könnyen el lehet hitetni velük, hogy ez most komoly kapcsolat, de a chadek azok velejéig önző gonosz szharok.

Suliban is ők a bullyk.

Hogy pusztulna a selejtes fajtájuk.

2023. jún. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim válasza:
4%

Nem mineen nő gyönyörű

Amelyik strias a rövidgatyaban latszodik a striája

2023. jún. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:
83%

34. Esetlegesen tökéletes vagy?


Magas, kocka has, izmos test?:)

2023. jún. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:
3%
Én Chad vagyok és 3 csajt is fűzögetek egyszerre :D
2023. jún. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:
33%

36. Szóval online kamu Chad, élőben beszari és szűz.


Tudjuk, ismerjük. Ez rosszabb mintha Incel lennél.. ;)

2023. jún. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 A kérdező kommentje:
36-os, jó neked. Mi, incelek, csak a nyálunkat csorgathatjuk, meg matyizunk. Ne tudd meg milyen érzés, ha úgy unblock nem jössz be a nőknek.
2023. jún. 14. 16:39
 39/46 anonim ***** válasza:
0%
37. nem, csak annyi kell, hogy sportolj valamit és akkor népszerű vagy a lányoknál. Most szerintem ez nem egy nagy művészet, 20 éves vagyok, egyetemre járok. Tény, hogy annyiban szerencsés vagyok, hogy 190cm felett vagyok, de amúgy meg sportoljatok ti is valamit és jobbak lesznek az esélyeitek.
2023. jún. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:
83%

38. Miért vagy rá irigy? Amiért nem bír a pöcsével és nem tud egy normális, komoly kapcsolatot sem összehozni, csak hülyít mindenkit?


Akkor inkább továbbra is maradok a stréber kategóriánál, úgy is az az ideálom. A sportolók java része beképzelt és nem is perverzek az ágyban, önzőek és nem tudnak kielégíteni egy nőt. :/

2023. jún. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!