Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya, ronda, incel, a nőknél teljesmértékben sikeretelen férfiak! Itt a nyár, a napsütés, a nők gyönyörűek! Hogy viselitek a látványt?

Figyelt kérdés

Bevallom, én nehezen. Az autóban káromkodni is szoktam, meg szitkozódni. Gyalog, nyilván csak magamban.

Ki, hogy bírja?



2023. jún. 13. 10:14
1 2 3 4 5
 11/46 A kérdező kommentje:

Kondit ajánlgatóknak: évek óta diétázok, nem vagyok kövér, igaz, kigyúrt sem.

Aki a természetemet kritizálja: a kocsiban, magamban káromkodok, szitkozódok, nem bántok meg soha senkit. Azért neked is biztos utánad lehetne nézni, annak a fene jó természetednek. Biztos lenne nálad is valami, ha megkapirgálnánk egy kicsit😃

2023. jún. 13. 12:07
 12/46 anonim ***** válasza:
67%
Eszukbe jut, hogy tenni kene valamit, majd gyorsan el is vetik, mert ahhoz is lustak, hogy fejlesszek onamgukat meg a softskilljeiket. Nem csak a csajozas teren hatrany ez, hanem az elet minden teruleten.
2023. jún. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:
0%
7 Nem akkor csinálják ha ocsmány vagy, hanem ha egyedül mész nincsen díszkíséreted. Akkor a szép nőkre is vágnak egy öntelt sokatmondó pofát aztán ha nem látja a nő már utána fordulnak.
2023. jún. 13. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:
74%

Én amúgy ezt a ki hogy néz dolgot sosem értettem.

Soha a büdös életben nem jutott eszembe a szembejövő embereket vagy a boltban lévő embereket véleményezni, hogy "hm, te jó nő vagy" vagy "hm, te ronda vagy" meg ilyenek:D És őszintén engem is pont úgy leszarnak, ahogy én leszarok másokat.

Szerintem aki ilyeneket lát az eléggé szorong, mindenben azt látja, hogy az emberek ítélkeznek fölötte. Ez konkrétan tünete némely szorongásos vagy komplexusos pszichés betegségnek. Szóval aki azt tapasztalja, hogy az emberek lépten nyomon reagálnak pusztán arra, hogy ő egyáltalán létezik, akkor javaslom egy pszichológus felkeresését, mert ez eléggé probléma.

2023. jún. 13. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:
62%
14. így van
2023. jún. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:
28%
14 Fura szituáció lehet, jön szembe egy ember a járdán, ahol mondjuk ő meg te vagytok, és más nem. Jön jön halad mondjuk 1 percen keresztül feléd és egyszer nem észleled hogy jé, egy humanoid, jé, milyen ember stb. Furcsa. Szerintem ez a másik véglet aki ennyire nem észleli a körülötte lévő világot, csak a saját elméjének a rabja.
2023. jún. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
87%
16. Van átmenet az észlelés és a minden nőt fejben leírás között.
2023. jún. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim ***** válasza:
84%
Istenem, LÁTOD, hogy ott van, de 10 mp múlva ha megkérdezik, hogy nézett ki, fogalmad sincs. Ez a legtöbb emberre igaz, és ez a normális. Az agy nem raktároz felesleges infot.
2023. jún. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:
84%

16, természetesen észlelem az illetőt, de nem vizsgálom meg. Miért tenném? Miért alkotnék véleményt olyanról amihez az ég adta világon semmi közöm?

Ha bemutatnak valakit vagy akármilyen módon megismerkedek valakivel, őt berakom valamiféle skatulyába, hisz ez kb az alapvető működésünk, a másodperc törtrésze alatt képesek vagyunk döntést hozni, hogy mi a benoymásunk valakiről... de ha minden idegenről, random járókelőről, kasszásról stb folyamatosan tudatosítanám és raktároznám a benyomásokat, már délre agyérgörcsöt kapnék:D


Egyesek itt az oldalon meg azt nézik, hogy a boltban az előttük álló és a kasszás között milyen a kémia... a résztvevők meg valószínűleg addig jutottak el, hgoy "lecsippantom ezt a parizert... ezt a tejet... ezt a sajtot... kártya vagy készpénz? Viszlát!"

Ha fel kellene dolgoznia azt az infót is, hogy miféle ember áll sorba nála a kasszánál, iszonyatosan lassulna a kiszolgálás.

2023. jún. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:
83%
Nyugtasson a tudat hogy csak elvetve van gyönyörű no az utcán 😂😂
2023. jún. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!