Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya, ronda, incel, a nőknél teljesmértékben sikeretelen férfiak! Itt a nyár, a napsütés, a nők gyönyörűek! Hogy viselitek a látványt?

Figyelt kérdés

Bevallom, én nehezen. Az autóban káromkodni is szoktam, meg szitkozódni. Gyalog, nyilván csak magamban.

Ki, hogy bírja?



2023. jún. 13. 10:14
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
92%

7. Dehogy vagy az, minden nő gyönyörű :)



Nekem is van nőként egy kis testképzavarom, de az csak a sok bullying és bántalmazás miatt.


Ma már megtanultam, hogy sosem velem volt a baj.. de teszek is ezért. Nem sírok, hanem dolgozom mindennap rajta. :)

2023. jún. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
83%

"Nehezen, főleg, hogy minden jöttment utolsó alaknak is van szép barátnője"

Kiemelted, hogy szép barátnője. A szépek nőben is kicsit a átlag felettiek (szerintem). Az átlagosak, vagy kicsit az alattiak nem jók, ha te is annak érzed magad?

2023. jún. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:
33%
22. Neki modell barátnő kell. Tenni érte nem akar.. :/
2023. jún. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
83%

Tenni lehet, hogy tesz, csak igen, hogy amikor magukat átlagosnak/átlag alattinak/rondának valló férfiak panaszkodnak, hogy nem jön össze barátnő, gyakran emelik ki, hogy szép is legyen (vagy linkelnek valakit az Instáról, hogy mi az elképzelés, vagy külön rákérdez valaki), míg a nők inkább belső tulajdonságokat szoktak kiemelni ilyenkor, vagy azt szokták írni, hogy mivel ők se szépek, a férfitól se várják, hogy adonisz legyen. A férfiaknál sikertelen nők véleményem szerint jobban elfogadják a szintjüket.

F

2023. jún. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:

24. Nem is az, hanem a nőknek ennyire nem számít a külső.


Lehet lehurrogni, de így van. Én jobban keresem a másikban azt, hogy megértő legyen és odaadó. Az életben és a szexben is.

2023. jún. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:
83%
"Az autóban káromkodni is szoktam, meg szitkozódni"- Az incel király is csinált hasonlót...az a Roger vagy ki. En azt mondom, hogy inkább ne szitkozódj és elvezd inkább az eletet.
2023. jún. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:
87%

Ha sokat káromkodtok, hamar megöregedtek


:)

2023. jún. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim ***** válasza:
8%

#25

Bár nem nő vagyok, de ebben azért alaposan cáfolnálak, meg valszeg az itteni nők nagy része is. A nőket nagyon is érdekli a külső, de önmagában nagyon kevés, annál sokkal többet kell nyújtania egy férfinek. Ennek ellenére én is ismerek olyan nőket (többet is), akiknek nem számít a külső. De a többségnek bőven számít.

Az állításod inkább így szólna helyesen: "A nők többségének nem számít a külső...abban az esetben, ha már kialakult egy mély érzelmi-lelki kötelék az adott férfival. Például ha a kapcsolaton belül valami történik (pl. egy baleset), azután a nők túlnyomó többsége nem fog lelépni. Olyanról viszont már többet hallani sajnos, amikor egy nő szülés után felszed pár kilót, és a férje lelép meg undorodni kezd.

24-es voltam.

2023. jún. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:
15%

"Néha már tervezem hogy leugrok a hozzám legközelebbi hídról."


Remélem, megteszed!🤗🤗🤗🤗

18L

2023. jún. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:
8%

8-as vagyok, és látom, hogy sokaknál kiverte a biztosítékot ez a mondatom: "Nehezen, főleg, hogy minden jöttment utolsó alaknak is van szép barátnője"


Úgy van, ahogy írtam... Szép, formás, vékony/sportos testalkatú lányokat látok olyan alakok mellett, akik pl iszákosak, kövérek, igénytelenek. Persze lehet velem van a baj, mert leírom amit látok/tapasztalok.

2023. jún. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!