Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Olyan szép napsütéses meleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan szép napsütéses meleg időnk van, kár hogy nem lehet randizni. Szenvedtek ti is?

Figyelt kérdés

Eddig csak a munka meg a munka, na és a múlt siratása tette ki a napjaimat. Hiányzik a szerelem, összebújás... Ki tudja meddig leszünk még bezárva. Viszont karantén után szabadon sem leszek túl bizakodó, mivel nem tudom lekötni a nők figyelmét, hiába tetszem, csak ideig óráig lennék érdekes a számukra.


Tulajdonképpen már fel is adtam hogy lesz valaki az életemben.


Hogy legyek vonzó, érdekes és csalogató?


2020. márc. 29. 13:08
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
29%
Ha a vírus után visszaáll a régi rend, akkor BMW, ha összeomlik a társadalom, akkor liszt és wc papír.
2020. márc. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
A rendnek vissza kell állni és akkor remélem én is párra találok🙂
2020. márc. 29. 13:27
 3/25 anonim ***** válasza:
70%
nem, nem szenvedek. Mitől szenvednék?
2020. márc. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
76%

A hiba benned van. Senkinek nem kell egy ilyen negatív, pesszimista, sírós, önutálattal küzdő egyén.

Minden fejben dől el. Szóval változtass a hozzáállásodon első sorban!

2020. márc. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
69%
Amit #4 mond
2020. márc. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
De mit tehetnék ha alapból nem vagyok jó társaság? Ezt leszámítva kedves, figyelmes vagyok és tisztelem a nőket. Csak épp nem vagyok dumagép és vicces.
2020. márc. 29. 13:55
 7/25 anonim ***** válasza:
69%

Inkább menj vissza általános iskolába, ha a mondatok értelmezésével problémáid vannak!

Akkor a gyengébbek kedvéért felsorolom, hogy mit csinálj:

- értelmi és érzelmi intelligencia fejlesztése

- pozitív gondolkodásra való átállás

- legyenek céljaid, motivációd és küzdj azért, hogy a célodat elérd

- szeresd önmagad (önszeretet gyakorlása)

- hibáidat javítsd ki

2020. márc. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
56%

Nekem van párom, én attól szenvedek hogy nem találkozhatunk. Nagyon hiányzik. :(

Csináld azt amit szeretsz.

2020. márc. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
0%

Ne aggódj, az idő neked dolgozik most. Ez alatt az idő alatt nagyon sok kapcsolat fog tönkremenni, mert sokan össze vannak zárva, és ennyi időt sosem töltöttek együtt egy huzamban, valószínűleg az őrületbe fogják kergetni egymást, és szétmennek. Ismerkedni, szexkapcsolatot létesíteni szinte lehetetlen most, de legalábbis rizikós. Ezekből következik, hogy mire ennek vége, rengeteg egyedülálló, szeretethiányos, kiéhezett nő lesz. A konkurenciától sem kell annyira tartanod, sok hosszú kapcsolat alatt eligénytelenedett, elhízott pali az, aki fel fog szabadulni, ők meg már semmit nem érnek a mai húspiacon. Te meg egyedülállóként valószínűsítem, hogy igényes vagy, adsz magadra, mert úgy általában hajlamosabb erre az ember, amíg "vadászik".


29F

2020. márc. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
De lehet randizni. Csak figyelj, hogy minimum másfél méter távolság legyen közted és a partnered között, miközben sétáltok a napsütésben.
2020. márc. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!