Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Olyan szép napsütéses meleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan szép napsütéses meleg időnk van, kár hogy nem lehet randizni. Szenvedtek ti is?

Figyelt kérdés

Eddig csak a munka meg a munka, na és a múlt siratása tette ki a napjaimat. Hiányzik a szerelem, összebújás... Ki tudja meddig leszünk még bezárva. Viszont karantén után szabadon sem leszek túl bizakodó, mivel nem tudom lekötni a nők figyelmét, hiába tetszem, csak ideig óráig lennék érdekes a számukra.


Tulajdonképpen már fel is adtam hogy lesz valaki az életemben.


Hogy legyek vonzó, érdekes és csalogató?


2020. márc. 29. 13:08
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Kit erdekel a randi az jobban zavar hogy egy box club sem egy birkózó terem nincs nyitva. A lányok jönnek mennek nehogy azt hidd már hogy őket az időjárás meg ilyen hülye körülmények visszatartanak. Ha egy lány oda van érted akkor járvány közepén szakadó esőben is fog veled találkozni, akar csak forditott esetben egy fiú. 29F
2020. márc. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
Én randiztam. A bringámmal, szegénybe beleraktam egy laza 25-öt.
2020. márc. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
Velem bizalmatlanok és nem adnak esélyt, pedig normálisan közeledtem mindig. Randiig se jutok el.
2020. márc. 29. 20:22
 14/25 anonim ***** válasza:
Miért érzed úgy hogy veled bizalmatlanok a nők ?
2020. ápr. 17. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

Senkinek sem jár alanyi jogon az esély. Ahhoz tenni kell, bizonyítani.


Miért bizalmatlanok? Mert ha egy-két nő az, még hagyján, de mindegyik?

2020. ápr. 17. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
Külsőre nincs velem gond, de valahogy mégsem kapkodnak utánam. Nem vagyok a nők kedvence, ha meg valakivel elindul valami és 2 napig nem ajnározom akkor megy a hiszti, hogy van másik.
2020. ápr. 17. 09:29
 17/25 orton ***** válasza:
100%
"De mit tehetnék ha alapból nem vagyok jó társaság? " Miért szeressen bárki is ha te se szereted magad? Haver én se vagyok dumagép, pl a nők imádják, imádnak beszélni és hogy végre valaki meghallgatja őket, nem csak a menőzés megy.
2020. ápr. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

Sok siket a párkereséshez ::))

Addig is ott a kezed!!::)) lol

2020. máj. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
Nem használom a kezem, az nem izgató!
2020. máj. 7. 17:11
 20/25 anonim ***** válasza:
Nem szoktad kiverni magadnak? :o
2020. máj. 10. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!