Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, összejönnétek, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, összejönnétek, vagy akár csak randiznátok egy olyan fiúval akinek nincs se jogsija sem autója?

Figyelt kérdés
Mindegyik mondja, hogy áá, nem gáz, sok ismerőse így közlekedik, de szerintem egyrészt igenis gáz, másrészt akár csak egy velem egy szinten levő konkurens udvarlonak már van egy közepes kocsija a csaj vele fog inkább elmenni. Nem?
2023. jún. 8. 23:21
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
37%

#9


Nekem nincs autóm, csak 2 családi házam. Szerinted ezt elvárjam a leendőtől?

2023. jún. 9. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
18%

Jajj 10 másba nem tudtál volna belekötni😅 tipikus.

11 azt vársz el, amit akarsz...ez ilyen.

2023. jún. 9. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Lehet meglepő amit írok, de nekem egyik partnerem se kérdezte meg randi előtt, hogy van jogsim, autóm, így veled valami más lehet a baj.
2023. jún. 9. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Jogsija legyen, mert manapság elvárás már sok állásnál is a jogosítvány, + bármit hozhat az élet ami miatt szükséges. Az autó már mellékes, bár kérdés,hogy hol él az illető, szükség van-e egyáltalán az életében, mindennapjaihoz autóra. Budapesten, tömegközlekedéssel jól ellátott részen fölösleges az autó. Persze, biztos van olyan program amire jó lenne, de ahhoz költséges a fenntartása hogy havi 1-2 alkalommal elindítsuk. Viszont vidéken nélkülözhetetlen az autó.
2023. jún. 9. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
77%

#11

Azt csinálsz, amit akarsz. Számomra a vezetés egy képesség, ami nélkül a partner önállósága korlátozott. Ugyanígy fontosnak tartom a felsőfokú végzettséget és a nyelvtudást vagy a háziasságot, nem csak a saját életemben, hanem a (leendő) partneremben is.

Miért éled meg büntetésnek egyébként is, ha valaki magához hasonló párt szeretne, hasonló mentalitással és értékrenddel?

2023. jún. 9. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Nem kocsi alapján választok.
2023. jún. 9. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Igen. Utasként is utálok autózni, nekem előny ha valaki nem jár a sarki kisboltba is kocsival.
2023. jún. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

Oké, most itt ír mindenki össze vissza, szavazást még nem tudtam kiírni. Viszont. Voltam külföldön, rendkívül kellemetlen volt, hogy nem tudtam egy autót kibérelni, hogy körbenézzek a területen. Akár egy napra is.

Ugyanúgy, itthon is lett volna most egy program egy kirándulásra mentünk volna el egy lánnyal vidékre. Neki és nekem sem volt jogsim, nem tudtam egy autót kibérelni az útra, pedig 5000-10.000 ft / nap ár körül már vannak amúgy. Természetesen a lány lemondta a kirándulást, bár először azt mondta neki megfelel a buszozás is. Mellesleg busszal kétszer annyi idő lett volna mert a busz nem mehet a pályán sem egy bizonyos sebességnél gyorsabban.

Volt olyan is, hogy tinderen rámírt 2 csaj hogy ott vannak a balatonon mondom megyek, kérdezik mivel, mondom bringával, rögtön unmatch lett.

Igenis számít mid van. Mivel mész oda egy nőhöz és egy nőt sem tárgyiasítok amiatt mert ezek fontosak számára. Számomra is fontos. Ennyi

2023. jún. 9. 19:22
 19/20 anonim ***** válasza:
Én félreteszem a kirándulást,a mindennapi életünkben -kivéve Budapest-fontos az autó. A jogosítvány meg lassan már alap.
2023. jún. 10. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

#18

Nekünk van autónk de még így is az utolsó utáni dolog amire vágyunk az nyaraláson az autókázás. Eszünk ágában sincs soha autót bérelni ha nyaralunk. Szeretünk szabadabbak lenni, út közben beszélgetni, nézelődni, a városban meg akar a fene parkolóhelyet hajtani meg csak messziről folyatni a nyálunkat pl egy pohár borra stb.


Amúgy minek írtál ki kérdést ha végül úgyis jobban tudod? :D

2023. jún. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!