Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, összejönnétek, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, összejönnétek, vagy akár csak randiznátok egy olyan fiúval akinek nincs se jogsija sem autója?

Figyelt kérdés
Mindegyik mondja, hogy áá, nem gáz, sok ismerőse így közlekedik, de szerintem egyrészt igenis gáz, másrészt akár csak egy velem egy szinten levő konkurens udvarlonak már van egy közepes kocsija a csaj vele fog inkább elmenni. Nem?
2023. jún. 8. 23:21
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Szóval gondolom amelyik azt mondja, hogy nem gáz, csak azért mondja, mert nem akarja, hogy azt gondolják, vagy azt mondják róla, hogy erre megy. De legbelül valójában arra gondol, hogy oké, ez kizárós így. És kedvesen leépít. Nem???
2023. jún. 8. 23:22
 2/20 anonim ***** válasza:
37%
Ezt már pár napja kiírtad.
2023. jún. 8. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
86%
Na, ez érdekes, mert én pl. utálom az autókat, épp ezért nem is akarok jogsit se, autót se. Ha valakit ez zavar, arról nem tehetek.
2023. jún. 8. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Nem írtam ki pár napja, lehet más is kiírta mivel több ezer/tízezer ,ember használja az oldalt, a válaszod viszont teljesen szabálytalan és nem a kérdésemre vonatkozó.
2023. jún. 8. 23:36
 5/20 anonim ***** válasza:
27%

Jogsi, kocsi sztm alap kb 25 felett...nem kell mitudom én milyen kocsira gondolni.

De volt olyan párom, akinek nem volt egyik se...csak ezért nem mondtam neki hogy nem.

N

2023. jún. 8. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
97%
5. Na, ezért nem férnek már az autók sehova, már a parkolókba se, és már nem lehet normálisan közlekedni gyalogosan se sok helyen, mert az autók miatt nincs hely.
2023. jún. 9. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Fiúval nem.

Férfival igen.

2023. jún. 9. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
57%

5 vagyok.

7es. Képzeld van kocsim, motorom és jé tudok sétálni és kébzeld busszal is szoktam jönni menni.

2023. jún. 9. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
65%

Az exeim többségének semmije nem volt, még Z sem, ami nekem igen.



Most már meghúzom ott a határt, hogy amit saját erőmből értem el, azt igenis elvárom.

2023. jún. 9. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

#8

Királyság, akkor már csak írni kéne megtanulni 😂

2023. jún. 9. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!