Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lényok, ti randiznátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lényok, ti randiznátok, összejönnétek 25 éves szűz fiúval? Mennyire probléma ez nektek?

Figyelt kérdés

2022. dec. 13. 10:28
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
43%

Én nem.

Nem én akarom bevezetni a szexualitásba.

2022. dec. 13. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
86%

Ha ezzel kezdi a bemutatkozását, akkor biztos hogy nem illetve akkor sem, ha a szüzességét valami betegségnek éli meg, amitől meg kell szabadulnia minél előbb. Emellett, ha sugárzik róla a teszetoszaság, és megijed a saját árnyékától is akkor sem.


Szüzesség nem probléma, a nem megfelelő kezelése annál nagyobb probléma. Az ilyeneknek az életük többi területén is el vannak akadva, a dugás nem fogja megoldani kb semmit.

2022. dec. 13. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
24%
Lényok 😅
2022. dec. 13. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
90%
Önmagában a szüzesség nem baj, úgyis idő kell, amíg két ember összecsiszolódik szexuálisan, csak ez legtöbbször párosul egy nagyfokú önbizalomhiánnyal és szociális képessségek hiányával, ami már problémásabb.
2022. dec. 13. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
71%

Nem. És nem azért, mert nem lesz elsőre lepedő akrobata (aki ezerszer szexelt se lesz ügyes új emberrel, csak nyilván gyakorlottabb). Hanem amit a #4 írt, önbizalom hiány, szociális képességek hiánya.


Egyszer megpróbáltam egy 22 éves szűz sráccal. Egyszer csókolózott életében, más nem volt, kapcsolata sem soha. Na ennek az oka meg is volt, anyuci😅 nem engedte neki. Mert a szex csak házasságba való, meg hát amúgy is egy tisztességes lányt kéne választani. Én nem voltam az, csak egy erkölcstelen jányka, mert 1 hónap után megkérdeztem, nálam alszik e, meg különben is én már szexeltem életem során (23 évesen), vallásos se vagyok, csúnyán is beszélek néha. Úgyhogy ki is dobott a szüzike, mert anyucinak ezek a dolgok nem tetszettek velem kapcsolatban.


Szóval nekem nem lenne kedvem egy újabb szűzzel próbálkozni.

2022. dec. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Mindenkinek megértem az álláspontját.

2022. dec. 13. 12:01
 7/29 anonim ***** válasza:
73%
Esőcsináláshoz áldozatnak az isteneknek még jó leszel!
2022. dec. 13. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
47%
Oka van, ha valaki 25 évesen szűz.
2022. dec. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
44%

8. Vagyok

És az az ok amiért valószínű nekem sem tetszene.

2022. dec. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:

Na ez viszont már csak hülye általánosítás. Én is szűz vagyok (ez a kérdésből kiderülhetett), de nem azért mert önbizalomhiányos lennék, vagy éppen anyuci tiltotta volna meg. Egyszerűen nem vonzott a párkapcsolat téma, és nem is találkoztam még olyan lánnyal aki iránt komoly érzéseim alakultak volna ki.

Persze biztos megvannak azok is akikre az általatok említett dolgok jellemzőek, de nem mindenki ilyen.

2022. dec. 13. 13:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!