Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lényok, ti randiznátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lényok, ti randiznátok, összejönnétek 25 éves szűz fiúval? Mennyire probléma ez nektek?

Figyelt kérdés

2022. dec. 13. 10:28
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
81%

A duci haverom fiu.

Nekem meg nincsenek sulyproblemaim, olyan atlagos a kulsom. Szuz lanyok akiket ismerek/ismertem sem a kulsejuk miatt voltak szinglik.

2022. dec. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
88%
Na és ahhoz mit szólsz, hogy én telt vagyok, telt voltam 16 évesen is amikor elvesztettem?
2022. dec. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
0%

#22 mit szólnék ? Duci lányok is szaporodnak. Egészségedre


#21 persze, átlagos m. Ha te ezt így gondolod

2022. dec. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
100%

#21 vagyok. Annyira birom, amikor kulsohoz kell a szuzesseget kotni kizarolag. Foleg lanyokkal szemben. Azert szuzesseget el lehet tobbfele kapcsolatban vesziteni. Ha csak a szex resze szamitana, akkor reg tulestem volna ezen.

Amugy meg mi azzal a baj ha valaki kicsit duci? Lehet valaki ugy is vonzo valakinek. 😀

2022. dec. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
22%

#24 akármennyire is hihetetlen, én ezt kedvességbol írom 😀 hogy lehet ezen változtatni. Azért 99% hogy külsőség egy nőnél mert egy átlag lányra is szállnak a fiúk mint a legyek. És nehogy már ne találj 1 normálisan évekig.

Férfiak többségének baj ha duci, ezt el kell fogadni. Akinek nem, az általában olyan is… 😀

2022. dec. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
29%
Na de látom 0% hasznosságot adtatok. Szóval sok sikert, én távozom ebből a topicbol 🙂 ✌️
2022. dec. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:
Persze hogy 0%-ot kapsz mert hülyeségeket beszélsz. Ne csodálkozz.
2022. dec. 14. 14:57
 28/29 anonim ***** válasza:
80%

#25

Elhiszem, hogy azert irtad amiert. De te nem vetted eszre, hogy leirtam lelkiproblemakkal kuzdok. :) amikbol komolyabb problemaim voltak az elmult evekben, vegen gyogyszer+terapia kombo lett belole. Amikor ismerkedtem ferfiakkal az elmult evekben, hiaba volt normalis, ha nekem vannak kotodesi problemaim. De ha te ebben nem vagy benne, akkor fel sem tudod fogni ez mit jelent ez valakinek, es milyen hatassal van a kapcsolataira. Emellett meg egyetem miatt is alig volt idom eddig.

Tinderen amugy hivnak tobben randizni, nekem sem mondtak meg nemet masok, tinderen kivul sem. 🤷‍♀️ ugyhogy csunya biztos nem vagyok. De te ezt latatlanban megcafolod nekem.

2022. dec. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

#5


Ezt így 22 éves szűz srácként fájt olvasni. Régóta külön élek anyámtól, dolgozom mint a többi ember, de én csak anyucipici fia lehetek. Hááát ok.

2023. jan. 6. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!