Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok ti összejönnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti összejönnétek egy ilyen magasságú fiúval?

Figyelt kérdés

203cm magas vagyok, szerintetek ez mennyire számít magasnak?

Összejönnél valakivel aki ilyen magas?



2021. máj. 22. 13:41
 1/7 A kérdező kommentje:
És mellé nem vagyok ilyen pálcika, hanem eddzek
2021. máj. 22. 13:42
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Simán. Szeretem a magas pasikat.
2021. máj. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Magasnak magas ez kétségtelen. De a társkeresésben ez nem lehet probléma, legalábbi szerintem. Szerintem egy 150-160 centis fiúnak sokkal nehezebb felvenni a versenyt, 160-170 vagy még annál is magasabb lányokkal, mint neked.

Nekem is vannak ilyen magas ismerőseim, tudom hogy cipőt venni macera, de hála ég randizásnál ez nem zavar senkit :)

Ha a belső is olyan és céltudatos, rendes emberhez tartozik ez a magasság, akkor szívesen ismerkednék vele.

2021. máj. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Hozzám ez nagyon magas, ilyen szempontból nem "ideális", de nem is elsődleges szempont. Tehát ha minden más stimmel, nem zavarna.
2021. máj. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Simán, nem zavarna
2021. máj. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem nőként, de Ed Kemper is magas volt, de egy nő sem jönne össze vele, még akkor sem, ha nem lenne amúgy egy sorozatgyilkos pszichopata.
2021. máj. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nagyon magasnak számít objektíve is, az én 160 centimhez meg pláne. Lehet, hogy összejönnék vele, de ahhoz nagyon meg kéne kedvelnem a személyiségét.
2021. máj. 23. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!