Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lényok, ti randiznátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lényok, ti randiznátok, összejönnétek 25 éves szűz fiúval? Mennyire probléma ez nektek?

Figyelt kérdés

2022. dec. 13. 10:28
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
0%

10.

Egyszerűen nem vonzott a párkapcsolat téma, és nem is találkoztam még olyan lánnyal aki iránt komoly érzéseim alakultak volna ki.


Na mit mondtam, hogy van ott probléma. Ennek először kb 10 évvel ezelőtt kellett volna megtörténjen. De aki nagyon későn érő típus az is 18 évesen azért elkezdi észre venni a lányokat.

2022. dec. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:

Ez baromség, miért lenne probléma? Mások vagyunk, más igényekkel. Attól hogy párkapcsolatot nem akartam, attól még észrevettem a lányokat, haverokkal is csorgattuk a nyálunkat a nőkre, mint minden normális tini fiú. Bulikban, is nemegyszer kavartam, smároltam, fogdosódtam, mint minden korombeli.

Túlságosan belelátsz ebbe az egészbe olyan dolgokat, amik nem valósak.

2022. dec. 13. 16:07
 13/29 anonim ***** válasza:
18%

"haverokkal is csorgattuk a nyálunkat a nőkre, mint minden normális tini fiú. Bulikban, is nemegyszer kavartam, smároltam, fogdosódtam, mint minden korombeli."


Jó akkor írd le, hogy szerinted mi az oka, hogy ennél nem jutottál tovább. Hagyjuk, hogy nem akartál, mert ha tizenévesen nem akartál szexelni fiúként akkor szintén oda lyukadunk ki, hogy baj van. Sőt még a 20as eveid elején sem akartál, ha szerinted ez az ok.

Írd le te mi volt a gond és akkor nem kell találgatni.

2022. dec. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
Leírtam 2x is, de képtelen vagy megérteni. Nem kell semmit mögé gondolni.
2022. dec. 13. 19:29
 15/29 anonim ***** válasza:
43%
Ne mondd meg, hogy szűz vagy. Max azt, hogy már évek óta nem voltál nővel.
2022. dec. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább ismerkednek szűz 25 éves fiúval szűz lányként. Sokunknak vannak lelki elakadásai. Ez akkor gond, ha a szerelmed mellett sem változik majd a helyzet. 31/l
2022. dec. 14. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
100%

En 25 eves szuz lany vagyok. Nekem gimi alatt onertekelesi problemaim voltak, meg a csaladi szitum volt gazos es szegyelltem, de ezt mondjuk mai napig.

Masreszrol pedig kesobb sose alakult ugy senkivel, hogy tobbet akartam volna. De tudom mar az okat, azt nem fogja megoldani, hogy nehezebb nekem az intimitas, de van egy melyebb onismeretem es foglalkozok a traumaimmal segitseggel, amik hatraltattak teljesen.:) sokszor orulok, hogy eddig senkivel nem volt semmim. De csak mert tudom, hogy most jobb formamban vagyok sokkal, ami jobb alap egy parkapcsolathoz.

A lenyeg, hogy sztem sem gaz, ha meg szuz vagy. Azt vedd sorjaba, hogy mi az oka annak, amiert nem volt igenyed parkapcsolatra. Meg miert pont most lett? Nincs ezzel semmi baj, szerintem nem fair ugyanazokat az elvarasokat tamasztani mindenki fele, h pl.x idos korodra mar ennyi meg annyi tapasztalatodnak kellett volna lennie. De en is amondo vagyok, h a mogottes okokkal van inkabb a baj. Mert h szuz vagy ez errol arulkodik.


De ismerek olyat, aki par evvel fiatalabb nalam, neki se volt senkije meg szuz. Egyetemen gurizett, alapjaraton intro meg elvan maganak a 4 fal kozott. Elsonek kellett neki jo fizu, most meg fogyozik, hogy jobban nezzen ki. :)

2022. dec. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
0%
Látod, szűz duci lányok vannak elegen 😅 válogathatsz
2022. dec. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
80%
#18 honnan jon a duci jelzo a szuz lany ele?
2022. dec. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
0%
Bocsánat igazad van : “telt” 😂 vagy már mit is szoktatok mondani. Be nem veszem hogy egy normális kinézetű lány szűz ennyi idősen
2022. dec. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!