Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha újra összejönnénk, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha újra összejönnénk, hogy kéne reagálnom a szüleivel?

Figyelt kérdés

Most mellőzzük,hogy ha már vége,meg töltöttkáposzta stb,hanem játszunk el a gondolattal.


Szétmentünk,mert megbántottam a lelkét eléggé,tehát nem meg csalás miatt. Lényeg,hogy hogy kéne utána nekem a szüleihez szólnom?


Sziasztok megint, heheehe hahah mosolyogva, miújság? újra itt vagyok vagy hogy? abszurd az egész,meg égő az én részemről.


Valaki került már ilyen helyzetbe?



2022. okt. 8. 05:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Egyik barátnőm exe volt ilyen helyzetben. Miután meg bántotta ő is a lelket, a lány meg elmesélte otthon a szüleinek, a csavot finoman szólva sem kedveltek. Te is így jársz majd.

Egyébként az, hogy megbantottad miért lenne kevésbé elfogadhatatlan, mint a megcsalas ?

2022. okt. 8. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

az újrakezdés miatt más,ha megbántottam az nem olyan hatalmas probléma szerintem,mint az,hogy mással feküdtem volna le a tudta nélkül.


De köszi hogy felnyitottad a szemem, nem tudnék a szülei szemébe nézni ezek után.

2022. okt. 8. 06:46
 3/13 anonim ***** válasza:
34%
Nem kell különösebben felfújni szerintem. Meg elviccelni sem. Amúgy is az adott lánnyal vagy együtt, nem pedig a szüleivel. Nyilván, ha nagyon megbántottad akkor lehet eleinte szúrós szemmel néznek majd rá, de úgyis az lesz a fontos, hogy újra ne bántsd meg és boldogok legyetek.
2022. okt. 8. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
87%
Szülőként én nem vigyorognék veled. Aki egyszer fekete listára került, nem jön le onnan. Akkor sem, ha nem félrementél, és szerinted az nem olyan hatalmas probléma. Olyan emberrel nem szívesen látom a gyerekem, aki képes bántani. Akárhogy is. Megvárnám, míg észhez tér és kirak újra, addig meg nem jöhetnél hozzánk és ennyi.
2022. okt. 8. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ha csak annyira egyszerű kis megbantasrol volt szó, mégis miért lett belőle szakítás ? Kicsit úgy tűnik, mintha nem tudnátok kommunikálni egymással és ahelyett, hogy nyugodt hangnemben megbeszélitek a nézeteltérést, inkább minden apró csepro dolgon szakitgattok, mint a kamaszok.
2022. okt. 8. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

hát igen, én megszerettem volna beszélni, megbocsájtani de ő nem.


Ő 22 volt én 28. szóval ja elég kamasz volt.

2022. okt. 8. 07:35
 7/13 A kérdező kommentje:
4. Ezt kéne minden olyan embernek az eszébe vésnie amit te írtál. Ilyen oldalról még nem közelítettem meg a dolgot. És sokkal könnyebb így elengedni, túl tenni rajta magam,mint ez előtt,hogy biztos összejövünk még,mert nem volt ez olyan nagy szakítás,mármint nem volt hatalmas komoly hiba stb..
2022. okt. 8. 07:39
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

De konkrétan mi történt?

Gyanús, hogy nagyon ludas vagy, mert nem írod le.

Ha te bántottad meg, akkor miért neked kellett volna megbocsátani?

2022. okt. 8. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

8, semmi viccelődtem vele, 2 olyan dologról amiről nem illett egy kapcsolatban.


Neki kellett volna,én békülni akartam

2022. okt. 8. 10:40
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

"Szétmentünk,mert megbántottam a lelkét eléggé."

Akkor valószínűleg őt magát utasítottad el és vetetted meg. Ennek nem lehet folytatása.

2022. okt. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!