Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Évekkel később összejönni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Évekkel később összejönni egy volt barátnővel?

Figyelt kérdés

Lényegében volt egy lány akivel szerelmesek voltunk és még mai napig fontos nekem meg neki is fontos vagyok ,sajnos voltak olyan dolgok ami miatt nem lehettünk együtt ezért szakítottunk és nem azért mert nem szerettük egymást. Nekem jelenleg van barátnőm ,de azt érzem hogy volt barátnőm az igazi és van egy olyan érzésem hogy évekkel később normális kapcsolatunk lehetne.

Igazából a tapasztalatotok érdekel ,hogy nektek volt ilyen, hogy egy régi barátnőtökkel újra össze jöttetek évekkel később és akkor már működött köztetek a dolog?

Csak azért kérdezem mert nekem a bátyám meg a felesége ugyan így kezdték ,amikor fiatalok voltak szakítottak majd évekkel később újra össze jöttek és most már férj és feleség meg gyerek is van és valóban boldogok.

És érzem hogy ez a lány akivel már hónapokkal ezelőtt szakítottunk ,hogy ő az igazi és talán évekkel később rendeződni fog az a dolog ami miatt most nem vagyunk együtt.

Vélemény? Illetve személyes tapasztalatotok ezen a téren?


2021. ápr. 7. 07:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehetséges, de minek húzod a mostani barátnőd idejét?
2021. ápr. 7. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Volt már rá példa a történelem során, de a jelenlegi barátnőddel most szakíts. Hiszen ő is megérdemli, hogy olyannal legyen együtt, aki rá tekint az igaziként.
2021. ápr. 7. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ott a példa előtted, hogy működhet. Valószínűleg arra még több példa van, hogy nem működik. De minden eset egyedi, neked kell atgondolni, hogy számodra működhet-e és mersz kockáztatni vagy nem.
2021. ápr. 7. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Próbát megér. Keresd meg azt a lányt
2021. ápr. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!