Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha újra összejönnénk, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha újra összejönnénk, hogy kéne reagálnom a szüleivel?

Figyelt kérdés

Most mellőzzük,hogy ha már vége,meg töltöttkáposzta stb,hanem játszunk el a gondolattal.


Szétmentünk,mert megbántottam a lelkét eléggé,tehát nem meg csalás miatt. Lényeg,hogy hogy kéne utána nekem a szüleihez szólnom?


Sziasztok megint, heheehe hahah mosolyogva, miújság? újra itt vagyok vagy hogy? abszurd az egész,meg égő az én részemről.


Valaki került már ilyen helyzetbe?



2022. okt. 8. 05:07
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
54%
Ha Ő megbocsát neked, a szüleinek is meg kell, vagy minimum jó arcot vágni. Te viselkedj velük természetesen, mint a szakítás előtt, illetve ha ők is érintettek voltak, egy bocsánatkérés mindenképpen belefér (pl. ha vicced őket is sértette)
2022. okt. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha Ő megbocsát neked, a szüleinek is meg kell, vagy minimum jó arcot vágni. - nem, nem kell.


Ha a lányomat megbántaná egy gyökér, aztán visszakuncsorogná magát, oké, az ő dolguk, de hozzánk ne jöjjön többé.

2022. okt. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
44%

12.

Szerintem meg a kettejük dolga. Az ellenségeskedés minden helyzeten csak ront.

Az újrakezdők dolga, hogy mit kezdenek egymással és hogyan. Ha esélyt akarnak jobb megadni nekik, a privát véleményünktől függetlenül.

2022. okt. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!